Výběr muže, který se zdá být nejatraktivnější, hodně řekne o ženě

Většina žen má ráda určité typy mužů. Velmi často jsou jejich pozoruhodným odrazem hrdinové filmů a seriálů. Nabízíme vám jeden zajímavý test. Musíte si vybrat jeden z navrhovaných typů mužů.

Nezapomeňte, že máte si vybrat pouze jeden typ.

№1

Zdroj: poshepky.com

Nejvíce u mužů oceníte ostrou mysl a racionalitu. Oddanost a důvtipnost – pro vás je mužská krása. Pro vás je ideálním partnerem někdo, s kým se dá mluvit o tom nejniternějším. Potřebujete člověka, který vás vždy podpoří a nikdy vás nezradí.

Tento typ volby věrných žen, které jsou snadné a upřímné v komunikaci. Právě ženy jako vy inspirují muže, aby vydělávali peníze.

№2

Zdroj: poshepky.com

Hledáte partnera, kterého budete milovat celým srdcem i duší. Takové ženy jsou zcela oddány lásce, kvůli které si člověk zvykne na takový postoj a neocení úsilí manželky. Pokud se setkáte s někým, kdo vás bude opravdu milovat, budete pro tuto osobu rolovat hory.

Navíc s takovou osobou se stáváte krásnější, atraktivnější. Hlavní věc ve vztahu je cítit se žádoucí. Vážíte si romantiky ve vztahu a velké štěstí čeká na člověka, který je schopen vám to dát.

№3

Zdroj: poshepky.com

Tento muž je vybrán charismatickými ženami, které mají mimořádnou vnitřní sílu. Jste temperamentní a energický. Na začátku vztahu vypadáte chladně, protože pro vás je těžké důvěřovat. Chcete být vedle muže, který bude silnější než vy, se kterým budete cítit pohodu a teplo. Přesto jste stále velmi vášnivá žena, která dokáže okouzlit každého.

№4

Zdroj: poshepky.com

Chcete najít muže, se kterým se budete cítit jako za kamennou zdí. Jste inteligentní a rádi pozorujete okolí. Můžete hodně pochopit a odpustit, ale to se nevztahuje na zradu. Můžete zůstat s manželem, ale nikdy na to nezapomenete.

Umíte uhladit ostré rohy, jste nekonfliktní.

Pokud vám žádný z těchto typů nelíbí,

pak jste velmi upřímná žena, která nikdy nebude trávit svůj vlastní život s někým, kdo se jí nelíbí. Jasně a sebevědomě kráčíte životem a málokdy věnujete pozornost myšlenkám druhých. Máte rádi zajímavé muže, kteří vědí, jak se stylově oblékat a zacházet se ženami.

Líbil se vám tento test?

Share