Vybraný pták řekne, jaký dárek vám přinese příští měsíc

Všichni ptáci jsou zavěšeni mezi dvěma světy: nebeským a pozemským.

Ptáci stoupají po obloze, a proto jsou v mnoha přesvědčeních označováni jako symbol (a nejen), posel mezi lidmi a božstvy, duchy, předky nebo bohatstvím.

Kromě toho jsou tito okřídlení poslové rozděleni na ty, kteří přinášejí zprávy shora, pro bohy, a na ty, kteří přenášejí zprávy zdola z duší mrtvých.

Někteří lidé věří, že lidská duše po smrti těla přechází v ptáka. Ptáci byli vždy spojováni s vyššími hodnotami a vědí víc než ti, kteří jsou více na zemi.

Zdroj: zen.yandex.ru

Z tohoto důvodu v tomto jednoduchém testu fungují jako poslové. Vyberte si jednoho z okřídlených poslů a zjistěte, jaký dar štěstí vám přinese na svých křídlech v následujících měsících.

Barevný pták

Zdroj: zen.yandex.ru

Pták, kterého jste si vybrali, vám přinese dárek v podobě úspěchu a hmotného bohatství. Všechno, co můžete získat, vám bude v budoucnu velmi užitečné, takže buďte odvážní a udělejte krok k úspěchu. Pokračujte ve svém štěstí a nezapomeňte následovat hlas svého srdce.

Tento podzim bude vhodná doba na řešení finančních problémů. Nedělejte si starosti a podnikněte kroky, jste odsouzeni k úspěchu.

Bílá holubice

Zdroj: zen.yandex.ru

V řecké mytologii navštívila Afrodita milovníky nejen v podobě holubice, ale v této souvislosti stojí za zvážení i tento symbol.

Volba bílé holubice není náhodná. To znamená, že jste připraveni na lásku, pokud jste ji ještě nenašli.

Pro milovníky přináší bílá holubice hlubší pocity, které budou ještě silnější a žhavější. V následujících měsících vám bude chybět něha a porozumění. V případě problémů se ale můžete spolehnout na partnera.

Modrý pták

Zdroj: zen.yandex.ru

Vaše volba padla na krásného modrého ptáka. I když je malý, přinese do vašeho života spoustu dobrých věcí. Tento pták vám dá nečekaný a velmi příjemný dárek. Bude to překvapení pro vás i vaše blízké. Hvězdy spolu s bohatstvím jsou na vaší straně.

Počkejte trpělivě. Co se bude dít? Uvidíte to na konci příštích dvou měsíců. Budete potěšeni.

Rajský pták

Zdroj: zen.yandex.ru

Tento pták přichází jen se skutečným štěstí. Jedná se o velmi vzácný nestandardní posel, který vám může přinést úspěch, štěstí a prosperitu v čemkoli si přejete. Zaměřte se na to, co nejvíce chcete, a oslovte svůj úspěch.

Share