“Výlet vyvolal negativní reakce”: Riskantní aktivity Veroniky Arichteve

34letá česká herečka Veronika Arichteva v nejbližší době porodí své první dítě. Se svým manželem před několika týdny prozradili o pohlaví dítěte. Arichteva porodí chlapce.

Ale je jedna věc, která šokovala všechny fanoušky. Herečka je v devátém měsíci a je stále aktivní. Pro někteří příznivci jsou některé aktivity jsou velmi riskantní k těhotenství.

Zdroj: instagram.com

Herečka se nedávno přestala hrát v seriálu Slunečná. Svému synovi pár už vybral jméno, ale ho nikomu neříkají. “Jméno budu vybírat já, Bisi vybral příjmení. Bude balkánské, zahraniční,” řekla Veronika.

Před několika dny herečka se svým manželem odjela na dovolenou. Plavala v moři se svým partnerem na jachtě, což vyvolalo negativní reakci u její fanoušků.

Zdroj: instagram.com

Svým odpočinkem na jachtě Veronika se pochlubila na svém Instagramu. Někteří fanoušci napsali v komentářích, aby na jachtě náhodou nezačala rodit.

Arichteva odpověděla svým příznivcům velmi vtipně: “Jste moc koukáte na ty americké filmy? Protože jen v nich ženská dostane první kontrakce a za 15 minut je dítě venku.”

Zdroj: instagram.com

Velké množství žen ji začaly podporovat, a také dodali, že porod je obvykle otázkou několika hodin. Také její příznivci uviděli, že herečka má hranaté bříško, a to znamená, že v nejbližší době už porodní.

Zdroj: instagram.com

Share