Jak dopadly páry po natáčení Výměny manželek: Pavel se vrátil k Andree a koupil dětem velmi neobvyklé dárky

V jedné ze sérií populárního show Výměna manželek mohli diváci vidět dvě rodiny, které se chovaly velmi zvláštně.

Například mezi Pavlem a Andreou panoval velmi zvláštní vztah, stejně podivný byl i jejich přístup k výchově dětí. Během natáčení nebyly děti v bezpečí, ale po natáčení se také nic nezměnilo.

Pavel a Andrea mají tři děti, a to Tondu, Natálii a Vojtu. Jako rodina spolu žijí v jednom domě, který nyní opravují.

Zdroj: TV Nova

Nevěra se v minulosti ale odrazila i na jejich současném vztahu.

Jsou spolu už 13 let, ale je mezi nimi jasná citová bariéra.

Druhou rodinu tvoří Dominik, Monika a Dean. Tato rodina žije v Ostravě, ale jak se ukázalo, otec Dominik většinu času žije odděleně.

Zdroj: TV Nova

Dominik vysvětlil, že s jeho partnerkou Monikou nemohou být dlouho spolu, není jim pohodlně. Nemohou dlouho snášet vzájemnou přítomnost.

Vztah Pavla a Andrey se ukázal jako velmi neharmonický. I přes vztah trvající 13 let a přes společné děti Pavel v show přiznal, že nemůže milovat svou manželku Andreu.

Zdroj: TV Nova

Důvodem byla v minulosti nevěra. Proto ji teď nemůže milovat a dokonce přiznal, že k ní cítí malou nenávist.

Deset dní se manželé neviděli. Poté se znovu setkali a jejich pozdrav byl chladný a ani se nepolíbili. Pavel vysvětlil, že spolu s Andreou budou i nadále, zůstanou rodinou.

Zdroj: TV Nova

„Co se týče Andrey, stěžovat si nemůžu. Zastane všechno, co po ní chci,“ řekl Pavel. Přitom se mu výměna manželky příliš nelíbila, podle jeho slov v jiné rodině asi nic nedělá.

Ještě podivnější byl ale vztah Pavly a Andrey k výchově svých dětí. Děti byly ve svých činech naprosto svobodné, například čtyřletý Vojta mohl jezdit čtyřkolkou přímo uprostřed silnice.

Zdroj: TV Nova

Auta musela dítě objíždět, aby ho nesrazila. Přitom po show se nic nezlepšilo, někdo si může myslet, že je to ještě horší.

Část honoráře za pořad Pavel utratil za zaplacení dluhů. Za zbytek peněz koupil otec dětem dárky.

Zdroj: TV Nova

„Vojtěchovi jsem koupil crossku, a dceři novou čtyřkoku, takže aspoň můžeme jezdit na houby každej svým,“ řekl Pavel. Otec si přitom myslí, že jeho syn má špatné zuby, protože je asi nečistí.

Psali jsme: Co si celebrity pamatují na Karla Gotta: Lady Carneval, Když muž se ženou snídá, Být stále mlád, Kávu si osladím

Share