„Vypadá jako panenka“: Dívka s neobvyklými řasami překvapuje internet

Všichni rodiče považují své děti za nejlepší a někteří rádi sdílejí své štěstí s ostatními a zveřejňují fotografie svých dcer a synů na sociálních sítích.

To i udělala Stephanie: mladá matka zveřejnila snímek své malé dcerky jménem Amai. Reakce uživatelů internetu byla nejednoznačná.

Mnozí pochybovali o pravosti fotografií, protože dívka na ni vypadala jako krásná panenka. Někteří obvinili matku z nadměrné úpravy fotek a použití speciálních filtrů, které by mohly změnit vzhled dívky.

Zdroj: lemurov.net

Ale Amaiův vzhled je ve skutečnosti vynikající a velmi neobvyklý. Dívká má atraktivní a velké oči, neuvěřitelně dlouhé a černé řasy a velké rty s jasně zakulacenými konturami jako namalované. Takové výrazné rysy tváře opravdu dělají holčičku podobnou dětské panence a poněkud nepřirozenou.

Zdroj: lemurov.net

Ve skutečnosti je však Amaiův nestandardní vzhled výsledkem genetického mixu několika národností. Dívka se narodila v mezinárodní rodině, její matka pochází z Lotyšska a otec je Afroameričan. A míšenci jsou téměř vždy velmi krásné.

Zdroj: lemurov.net

Podle Stephanie byly řasy její dcery husté a dlouhé již od narození. Ale pak ještě rostly a do roku dosáhly své současné velikosti.

Zdroj: lemurov.net

Teď řasy vypadají jako umělé. A aby přesvědčila každého, že vzhled její dcery je skutečný, žena zveřejnila video, ve kterém zblízka natočila tvář dívky.

Zdroj: lemurov.net

Teprve tehdy lidé uvěřili, že Amai je přirozená krásná, a Stephanie fotky neupravovala.

Zdroj: lemurov.net

Nedávno se v rodině narodilo další dítě. Dívka od narození vypadá jako její krásná sestra.

Zdroj: lemurov.net

Nyní má Stephanie na Instagramu přes 100 tisíc sledujících.

Share