38letá vévodkyně z Cambridge očarovala svým outfitem: Kate a William se setkali s účastníky projektu věnovaného pandemii koronaviru

Včera měli princ William a jeho manželka, vévodkyně Catherine, společný světský výlet.

Zdroj: ru.hellomagazine.com

Jejich královské Výsosti navštívili nemocnici svatého Bartoloměje v Londýně při příležitosti zahájení celonárodního veřejného fotografického projektu Hold Still.

Zdroj: ru.hellomagazine.com

Vévoda a vévodkyně z Cambridge se setkali s malým počtem zaměstnanců nemocnice a také uspořádali v Londýně několik akcí souvisejících s fotografickým projektem. Je známo, že fotografie finalistů projektů budou vystaveny v 80 britských městech.

Zdroj: ru.hellomagazine.com

Pár dorazil na stanici Waterloo a mluvil s účastníky projektu. Setkali se s dobrovolníkem Hackey Food Hub Sami Massaly Mohammedem Elmassalah Ayedem, kterého zachytil Gray Hutton na své fotografii.

Podle Sami nevěděl, že jeho fotografie byla předložena do soutěže, dokud nedostal hovor z Národní galerie portrétů.

Zdroj: ru.hellomagazine.com

„Vévodkyně mi zavolala před několika týdny. Řekla mi, že by chtěla na obrázcích zachytit, jak se Spojené království vypořádává s pandemií, a ukázat, čím si lidé prošli a stále procházejí.

Vévodkyně mi připadala opravdu starostlivá, byl jsem tak ohromen, že si našla čas a zavolala mi. Řekl jsem jí o práci v potravinářském centru a ona souhlasila, že se jedná o velmi důležitý projekt,“ sdílel muž.

Zdroj: tsn.ua

Vévodkyně z Cambridge měla na sobě tmavě červený dlouhý kabát od Alexandra McQueena a spojila ho s černými lodičkami na pevném podpatku a malou kabelkou od Grace Han.

Zdroj: ru.hellomagazine.com

Kate take měla na tváři roušku.

Zdroj: tsn.ua

Zdroj: tsn.ua

Zdroj: tsn.ua

Share