„Nepoznám ani pohlaví“: K nepoznání změněný Jan Kraus zaskočil mnohé své příznivce

Známy česky moderátor Jan Kraus se po karanténě znovu objevil na obrazovce. Po koranavirové epidemii se hodně změnil, čím překvapil své fanoušky.

Moderátor už na úvod měl delší potlesky, než byl zvyklý dříve.

Lidé v publiku byli v rouškách, kvůli tomu jsme nemohli vidět jich emoce.

Byl tam také známy pan Odvárka.

.

Kraus přivítal publikum, a řekl, že karanténa byla dlouhá a nudná. Také moderátor uvedl, že ukončení karantény je jako svátek.

“Podívejte se na fotbalisty, ti nemají žádné diváky. Tenisti, ti nemají žádné diváky, žádné publikum a to ještě krutější”, – dodal moderátor.

.

Zahraniční situaci Kraus také sleduje:

“Koukal jsem co vymysleli v Německu. Diváci mohou zaplatit na fotbal, že jejich fotografii daji na sedadlo. Takže můžete přijít na hřiště a tam je 20 tisíc fotografii”, – dodal Kraus.

Moderátor také uvedl, že se během koronavirové pandemii ukázalo, že bez diváků nemůže fungovat polovina zábavy, a skoro cely showbyznys.

.

Moderátor v době koronavirové epidemii změnil svůj image.

Celkem, celou situaci Kraus zvládl velmi dobře. Je to díky tomu, že neměl žádnou práci, a celou karanténu byl doma.

Jak ji zvládl? “Na začátku jsem na internetu našel radu jednoho kosmonauta, jak trávit čas. Ztrávil takovou metodou 2 roky v dvojmodulu”, – řekl moderátor.

.

“Ten kosmonaut říkal, že je důležité v jedněm modulu jist, a v druhem spát. Nebylo pro mě to těžké. Jedl jsem na kuchyni, spal v ložnici. Také musím mít rozvrh. Vytvořil jsem ho velmi rychle. Snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře”, – uvedl Jan.

“Dalším úkolem bylo najít nějakou zábavu. A ten kosmonaut radil nečíst správy. Jsem řekl, že je to divné, protože musím denně sledovat, co píše o koronaviru úřad a vláda”, – dodal moderátor.

.

“Za nějakou dobu jsem uvědomil, že mám různé aplikace, které mě průběžné informují, a tak jsem v zprávách skutečně ubral. Díky tomu, jsem absolvoval tou karanténu dobře”, – přiznal se Kraus.

Ale známému moderátoru několik přísných opatření určitě vadilo.

Řekl že rouška je hlavní problém rozpoznávat lidi, protože má špatnou vizuální paměť.

“S rouškou nepoznám nejenom lidi, ale i pohlaví”, – řekl Jan.

.

“Mám dokonce i příklad. Přišli ke mně několik lidi v rouškách, a jsem dlouho nerozuměl, kdo jsou, a proč na mě mluví. Ale jsem na tom i vydělal. Rouška zakryla mi agresivní část obličeje, díky tomu zůstal mi jenom ten dobrácký kukuč”, smál se Kraus.

Určitě moderátor měl spoustu plánů, a v době karantény mohl jich splnit.

Kraus řekl, že jedině, co stihl udělat, je nárůst vousů.

.

Nový vzhled překvapil všechny fanoušky. Někomu se to líbí, někdo to nemůže vidět. “Kraus má fousy?”, zeptala se divácká Lena.

“Nejsem fanouškem vousatého Krause. Jsem jistá, že s nimi žádnou roli v pohádce nedostane”, napsala na Instagramu paní Iva.

Další fanoušky si mysli, že Kraus teď vypadá lépe. “Vousy mu moc sluší. Je Štramák”, řekla fanynka Kateřina.

Share