Matka nečeše tříleté dceři vlasy a nechává jí na hlavě dredy: Čelí kvůli tomu kritice

Matka tří dětí dovolila své mladé dceři nepoužívat hřeben. Z tohoto důvodu má rodina na Instagramu mnoho sledujících.

Matka nečeše tříleté dceři vlasy a teď se rodina setkává s negativními ohlasy. holka je avšak novým stylem nadšená, protože teď vypadá jako její matka a dokonce získala více než 10 tisíc sledujících.

Kristin Millerová je 34letá bloggerka, DJka a matka tří dětí, která žije na Havaji v Maui. Před dvěma a půl lety žena dramaticky změnila svůj styl.

Kristin měla vždy tenké vlasy a snila o tom, že se vzdá stylingových produktů a nebude se starat o objem. Takže si přišla s nápadem uplést dredy.

„Vždycky jsem si myslela, že dredy jsou krásné, moje vlasy byly tak tenké, špatně upravené a rozcuchané. Dredy mi připadaly jako dobrý nápad.“ řekla žena.

Když žena změnila svůj obvyklý účes, její malá dcera Loretta byla nadšená a začala matce závidět.

Holka nenáviděla, když matka češala jí vlasy. Vzhledem k tomu, že od raného věku chodila po horách a učila se surfovat, měla vlasy neustále spletené a jejich česání bylo bolestivé a traumatické.

Když byly Lorettě dvě roky, požádala matku, aby jí nechala na hlavě dredy.

„Nebyla jsem překvapena. Loretta stále plakala, když jsem jí nabídla česat vlasy. Vzlykala a žádala svého bratra, aby ji držel za ruku.“ dodala máma.

V důsledku toho se matka rozhodla nechat jí přírodní dredy, aby dcera měla volnost a nemusela používat hřeben. Ve věku dvou let Loretta vysvětlila, že se chce vzdát česání a mít své dredy.

Nyní holka se svými vlasy je docela spokojená. Dredy jsou pro ni výhodou.

Jednou nebo dvakrát týdně matka umývá vlasy dcerce speciálním šamponem pro péči o dready. Aby světu ukázala, že je dcera opravdu šťastná a dredy jsou v pořádku, založila Kristin Millerová i instagramový účet.

„Chtěla jsem ukázat, že je to jen část jejího života a toho, jak žije.“ vysvětluje 34letá bloggerka.

Matka dokonce vytvořila speciální knihu o své dceři. Malá hrdinka miluje dobrodružství natolik, že si prostě nemá čas česat vlasy.

Nyní dobrodružství neobvyklé dívky sleduje asi 12 tisíc lidí a její popularita jen roste. Ale Kristin z toho není vždy šťastná. Koneckonců, se pod fotkami dětí objevuje stále více nenávistných komentářů.

„Lidé mě obviňují z nedostatečné péče nebo dokonce násilí na vlastním dítěti.“ přiznává matka.

Žena si je avšak jistá svou správností. Koneckonců, takový účes je součástí stylu dcery a jejího sebevyjádření.

„Nemůžu lidi přesvědčit. Nechala jsem ji také obléknout, jak sama chce. Děti musí odhalit svou individualitu, když to chtějí.“

Share