Kate Middleton hledá novou hospodyni: Nejdůležitějším požadavkem je zachování důvěrnosti informací

Kate Middleton a princ William začali hledat novou hospodyni a nabízejí vynikající podmínky, ale od kandidátky vyžadují zachování důvěrnosti informací.

Zdroj: cosmo.ru

Na začátku školního roku se pár přestěhoval z Anmer Hall v Norfolku do svého bytu v západním Londýně. Odtamtud je pro George a Charlotte mnohem rychlejší se dostat do soukromé Thomas’s Battersea School.

Zdroj: cosmo.ru

Panovníci ale měli problém: nyní není nikdo, kdo by se staral o byty v Kensingtonském paláci, a tak vévodové vyhlásili hledání hospodyně.

Zdroj: cosmo.ru

„Toto volné místo poskytuje skvělou příležitost se připojit k pozitivnímu týmu. Budete mít také příležitost rozvíjet své vlastní dovednosti a znalosti a řešit nové výzvy, jakmile se objeví,“ uvádí oficiální web královské rodiny.

Zdroj: cosmo.ru

Kate a William jsou ochotni platit pracovnici 19 tisíc liber ročně a poskytnout byt v královské rezidenci. Existuje ale jedna přísná podmínka – žádné drby.

Zdroj: youtube.com

„Musíte být připraveni na flexibilní pracovní hodiny a v případě nutnosti cestovat. Nejdůležitějším požadavkem je zachování důvěrnosti informací,“ citoval britský bulvární deník Daily Mail zprávu z webu britské královské rodiny.

Zdroj: youtube.com

Tato pravidla nepřekvapují. Tajemství královské rodiny se občas objevují v tisku.

Zdroj: youtube.com

Share