“Za dalších 30 minut: už se mnou leží v posteli“: jak se změnil život Heleny Houdové za tak krátkou dobu

Modelka Helena Houdová (40) má nejen titul Miss roku 1999 a je posvátnou postavou sexuality, ale také moc má rada zvířat. Je bojovnici za jejich práva a dokonce bojovnici za jejich život.

Zdroj: instagram.com

Modelka a vítězka jak je známo dávno nejí maso a se považuje za zapřisáhlou vegetariánku, věnuje se „posvátné sexualitě“ a šíří ve školce své znalosti.

Zdroj: instagram.com

Žije na Bali se svými dětmi: se synky Darienem (12) a Daveedem (9) a dcerkou Deiou (7) a už dala dům dvou opuštěným kočičkám a nedávno si ujala dvou koťátek, která někdo dal pryč v krabici.

Zdroj: instagram.com

Volali jí ze školky a oznámili že našli dvě koťata, někdo je vyhodil na silnici. V ten moment měla jasnou pozici, že už má na starosti dvě kočky a dalších koťátek už nechce. Nečekala jen toho, že za půl hodiny její dům úplně otočí.

„Za 30 minut: krabice se dvěma koťatama. Za dalších 30 minut: koťata prohlídnuta, jsou zdravý. Za dalších 30 minut: už se mnou leží v posteli,“ vzpomíná Houdová.

Zdroj: instagram.com

„Úplně to vidím, tu naši budoucnost: Budu si nadávat, pak je půjdu nakrmit, každé 2 hodiny, a pak si budu nadávat ještě víc. A až budou schopné jíst samy, tak jim nenajdeme rodinu, protože to je na Bali v podstatně nemožné, takže co? Tak si je samozřejmě necháme,“ svěřila ve videu ve svém Instagramu Helena. V tu chvíli jí jedno z koťátek po ní lezlo a hlučně mňoukalo.

Zdroj: instagram.com

S pomocí takového rozsouzení Helena Houdová stala následující hvězdou, která si v době koronaviru adoptovala dalších nových čtyřnohých mazlíčků.

Share