„Žádného ze svých partnerů jsem nešpinila a nepropírala v médiích a nebudu to dělat ani tentokrát“: Jak reagovala Gabriela Partyšová na rozchod

Známá moderátorka Gabriela Partyšová celou dobu svůj vztah tajila. Sama se o tom nerozhodla, o to ji požádal ten, s kým měla tento vztah.

Zdroj: youtube.com

V tuto chvíli se dvojice rozešla. Bývalý přítel moderátorky, Vladimír Macháček následně téměř dvouletý vztah charakterizoval jako běžný a nezajímavý román.

Zdroj: facebook.com

Jak sám podnikatel řekl, že to co mezi nimi bylo, by rozhodně vztahem nenazval. Také mluvil o tom, že muži, dělají hloupé věci v životě, a ten poměr s Gabriellou, to byla jeho osobní chyba.

Samozřejmě i Partyšová měla možnost se k tomu vyjádřit. Koneckonců, všechny byli zvědaví na jeji názor. Televizní moderátorka se nejprve rozhodla nikomu nic neříkat, zřejmě nechtěla dát důvod novinářům k článku, ale pak se přeci jen vyjádřila.

Zdroj: facebook.com

„Neurážela jsem ani neoskvrnílal žádného z mých partnerů v mediich a tentokrát to také neudělám. Láska a zklamání jsou součástí našeho života a obvykle nesou hlubší emoce. Můj třetí vážný, téměř dvouletý vztah je dávno pryč a ráda na něj vzpomínám. Ale mnohem víc mě zajímá přítomnost,“ prozradila Partyšová v jednom z rozhovoru.

Zdroj: super.cz

Má Gabriela vysvětlení, proč její vztah vždy končí tak hořce, a i přes snahu udělat pravý opak, se vše stejně dostává do médií?

„V předchozích manželstvích se moje vztahy vždy řešili v médiích, zejména ze strany nových dívek mých manželů. Nevím, jak to tentokrát dopadne,“ dodala Partyšová, která prý považuje celý případ za uzavřený.

Zdroj: super.cz

Share