Žena dokázala za hodinu otěhotnět a porodit dítě: Pro některé to může být zázrak, ale ne pro jejího manžela

Neposkvrněné početí indonésanky u mnoha lidí vyvolalo otázky.

Není žádným tajemstvím, že těhotenství u žen tradičně trvá devět měsíců a jak vzniká. Žena z Indonésie ale tvrdí, že bez manžela otěhotněla a o hodinu později porodila.

Zdroj: ukr.media

Na konci července se Heni podle svých slov věnovala vlastním záležitostem doma v obci Mandalasari, když najednou ucítila podivné pocity v břiše.

„Byla jsem doma a bylo vše jako vždycky,“ prozradila žena.

„Najednou jsem cítila, že se něco začalo pohybovat v pravé části břicha a pak začala kolika. Požádala jsem souseda, aby mě odvezl do otcova domu, asi po hodině jsme zavolali porodní asistentku a jsem porodila. „

Událost se ukázala jako překvapení pro celou rodinu Nuraeni a pro samotnou ženu, protože podle jejích slov za posledních devět měsíců necítila žádné příznaky těhotenství.

Zdroj: ukr.media

Celých devět měsíců, které obvykle končí porodem dítěte, neměla žádné náznaky těhotenství, menstruace měla pravidelně a břicho se nezvětšovalo.

Co je nejpřekvapivější, žena se přiznala, že posledních 19 měsíců neměla pohlavní styk se svým manželem Erikem.

Nedostatek příznaků těhotenství lékař vysvětlil tím, že Heni mohla jen přibírat na váze a nevšimla si, že má zvětšené břicho. A pokud jde o přítomnost menstruaci – to lze vysvětlit obvyklým hormonálním selháním.

Zdroj: ukr.media

Samozřejmě, zvláštní zůstává skutečnost, že mezi ženou a mužem údajně nebyl intimní vztah 19 měsíců a bez nich by těhotenství nevzniklo.

Zdá se však, že ani zde není třeba názor lékařského experta pochopit: buď manželé spolu něco tají, nebo jen Erikova manželka.

Muž situaci zatím nijak nekomentoval.

Zdroj: ukr.media

 

Share