Žena se rozvedla, ale svého manžela nikdy neviděla: Není slepá, jen se vdala za ducha

Angličanka uvedla, že se s manželem rozvedla, sice jejího manžele nikdy nikdo neviděl. To není překvapující, protože žena si je jistá: byla jsem vdaná za ducha. Navzdory skutečnosti, že její milenec je beztvaré stvoření, nezabránilo mu to v tom, aby měl románky a párty za zády své ženy.

 

Zdroj: youtube.com

 

Žena, která si říká Fialové království, se proslavila v roce 2018 poté, co oznámila, že se provdala za ducha.

Jak řekla Britka, šla po parku, když cítila, že ji někdo sleduje. Podle ní to byl duch jménem Ray a ona se do něj zamilovala na první pohled. Oba jsme byli docela vážní. Dokonce jsme přemýšleli o tom, že budeme mít spolu dítě duchů.

 

Zdroj: medialeaks.ru

 

Všechno bylo v pořádku, dokud jsme nešli na dovolenou, a pak se změnil

Rodinné štěstí však netrvalo dlouho, o dva roky později žena podala žádost o rozvod. Ukázalo se, že její přízračný snoubenec je stále podvodník. Fialové království si je jisté: Ray neustále chodil s jinými ženami, voněl parfémem někoho jiného a také rád pořádal párty za jejími zády.

 

Zdroj: medialeaks.ru

 

Unavená z chování jejího manžela podala žádost o rozvod. Jak mladá Britka připustila, toto rozhodnutí pro ni bylo velice obtížné, a než podnikla rozhodné kroky, konzultovala to s Rayovou rodinou.

Rayova rodina, se kterou jsem mluvila, je smutná z toho, jak se Ray chová.

Žena nyní není svázána rodinnými vazbami a může znovu začít hledat svou lásku. Snad tentokrát bude mít větší štěstí, pokud použije životní hack modelky z Anglie.

 

Zdroj: youtube.com

 

Hrdinka příběhu vyprávěla, jak probíhal proces „rozvodu“

Museli jste si kouzlo přečíst a zbavit se ho, jako každého jiného ducha.

 

Share