Žena se starala o beznadějně nemocného psa, kterého všichni odmítli

K veterináři Ali Thompson přinesla štěně pitbulla jménem Bunny, který byl zcela paralyzován. V důsledku vyšetření lékař dospěl k závěru, že má tetanus. Všechny charakteristické příznaky byly na obličeji. Zvíře se svíjelo v křečích a celé tělo bylo jako kámen. Udržet psa bylo velmi těžké.

Zdroj: lemurov.net

Ali okamžitě dala zvířeti kapačku se silným lékem a spěchala zavolat majiteli. Vysvětlila, že Bunny se může zotavit, ale potřebuje čas a peníze. Je pravda, že komplikace nikdo nevylučuje.

Po vyslechnutí všeho se majitel psa rozhodl tvrdě – uspat psa. Ale Ali to prostě nemohla udělat. Když se dívala do nešťastných očí, cítila lítost a rozhodla se, že se ji pokusí vyléčit vlastními silami.

Eli měla před sebou mnoho bezesných nocí. Každé dvě hodiny musela Bunny nasadit kapačku, a kromě toho masírovat, krmit ji přes injekční stříkačku a nenechávat ji ani na minutu.

Spolu se svým manželem veterinářka strávila kolem psa 10 dní a po této době už byla naděje na uzdravení psa. Po 20 dnech se Bunny poprvé vstal.

Proces zotavení probíhá pomalu, ale Eli si byla jistá, že velmi brzy budou moci chodit a užívat si života společně se svým miláčkem.