Žena se zamilovala do kamaráda svého syna. Jak vypadá pár, který má věkový rozdíl 22 roky

Jak víte, láska nemá žádný věk. Jeden zajímavý pár svým vlastním příkladem to dokázal všem, kteří pochybovali o jejich pocitech. Jejich věkový rozdíl je 22 roky, a to nebrání jim budovat harmonický vztah. Jsou velmi šťastní.

Zdroj: fatelines.net

Láska je jako posedlost

Don Norty bylo 40, když se poprvé setkala s 18letým Tahari a zamilovala se. Byl nejlepším kamarádem jejího šestnáctiletého syna. Společně trávili spoustu času a žena se bála přiznat o svých pocitech.

Don žije už mnoho let bez manžela, sama se staral o výchovu dvou dětí – jejího syna Callum a osmileté dcery Addison. Řekla: „Jsem zvyklá být sama. Manželství se rozpadlo, měla jsem děti, ale není to tak. Ženy by mi rozuměly. Můj syn Callum byl typický 16letý kluk, který byl zcela závislý na videohrách. Addison také vyrostla nezávislá, furt měla nějaké tajemství, vždy chatovala se svými kamarádkami. Dlouho jsem mohla být v samotě.

Zdroj: fatelines.net

Jednoho dne syn řekl, že jeho kamarád mu nabídl, aby s ním zůstal na týden. Věděla jsem, že existuje takový Tahari, ale nikdy jsem ho neviděla. Řekla jsem, že to dovolím až po setkání s jeho rodiči. A proto jsme jeli k nim. Potkal nás na verandě. Když jsem ho uviděla, tak jsem ztratila hlavu. Byl to hezký chlap. Byl velmi přívětivý“.

Pocity pod zákazem

Don a Tahari se setkali, pak si promluvila s rodiči a šla domů a nechala tam svého syna. Ale celý týden jsem nemohla přestat myslet na toho chlapce. Bála se svých pocitů, snažila se něčím přerušit, rozptýlit se, ale nic z toho nevyšlo.

Zdroj: fatelines.net

Žena pokračovala v příběhu: „O týden později jsem přijela vzít domu Calluma a znovu jsem uviděla Tahari. Byl prostě skvělý. Snažil jsem se přesvědčit, aby o něm nepřemýšlela, protože je mi 40, a je mu teprve osmnáct. A pak, když jsem přemýšlela, najednou vstal a políbil mě. Byla jsem úplně v šoku.

Pak od něj přišla do mého telefonu zpráva: „Nemůžu přestat myslet na tebe.“ A pak jsem už nemohla zdržet své pocity. Náš vztah se začal rychle rozvíjet. Potom se jeho rodiče dozvěděli o všem a zakázali mu, aby se mnou komunikoval. Uvědomila jsem si, že udržovat všechno v tajnosti už nemá smysl

Spolu jsou šťastní

Don pokračuje v příběhu: „Všechno jsem řekla svému synovi a tohle vzal velmi klidně, dokonce i radostně. Ale Tahariho rodiče byli tomu proti, a proto prostě odešel z domu. Řekla jsem, že může bydlet s námi. Moje dcera Addison se okamžitě zeptala: „Budeme hrát Lego?“. Řekl: „Postavíme největší hrad, jaký můžeme!“.

Zdroj: fatelines.net

Don a Tahari jsou spolu už třetí rok. Dokonce přemýšlejí o adopci dítěte, protože žena už nemůže otěhotnět. Jejich štěstí není nijak omezeno, všem dokazují, že ani 22letý věkový rozdíl není překážkou v lásce.

Share