Žena spěchala do nemocnice, aby porodila: Ale když lékaři uviděli, co je v jejim břiše, byli velmi překvapení

Každý rodič si myslí, že jeho dítě je výjimečné. Ve skutečnosti to přesahuje standardní myšlení… každý rodič cítí jedinečnost svého dítěte.

Devětadvacetiletá Chrissy Corbittová není výjimkou. Moc dobře ví, co znamená být matkou. Její první dvě děti při narození vážily 4,1 a 4,5 kg.

Nic ji však nemohlo připravit na čtvrté a poslední těhotenství…

Zdroj: findimindi.ru

Matka tří dětí Chrissy Corbittová z Floridy si myslela, že ji už nemůže nic překvapit, když jí bylo řečeno, že je znovu těhotná. Už v brzké době Chrissy začala mít podezření, že dítě bude velké. Ani si však nedokázala představit, jak velký.

„Břicho se zvětšovalo. Jako by chodila s velkým plážovým míčem uvnitř, který je čím dál větší, “ vypráví otec dítěte Larry.

Všechny předchozí děti Chrissy byly větší než většina novorozenců, ale nikdo z nich se nemohl srovnávat s nejmladší v rodině, Karlie.

Zdroj: findimindi.ru

13. května 2017 císařským řezem přišla na svět malá Karlie, která vážila rekordních 6,1 kg. Chrissy, která netušila, jak velké bude její dítě, byla skutečně šokována.

„Když mi ji pediatr ukázal přes záclonu, pomyslela jsem si: „Bože, je obrovská,“ – říká Chrissy v rozhovoru pro Inside Edition.

Zdroj: findimindi.ru

Když Karlie konečně uviděla svět, na počest její matky se ozval potlesk.

„Slyšela jsem, jak všichni na sále tleskají. Nikdy se mi to nestalo,“ pokračuje Chrissy.

Zdroj: findimindi.ru

Tak pro Chrissy a Larryho začala nová kapitola v životě. Malá Carly byla tak velká, že běžné oblečení pro novorozence, které jí rodiče koupili, bylo pro ni malé.

Stejné je to s plenkami. Jak se často stává, před Carlyiným narozením pro ni rodiče připravili vše, co mohli. Po jejím narození se však situace radikálně změnila.

„Všechno, co jsme si koupili ještě před jejím narozením, jsme prostě darovali místnímu kostelu,“ vypráví Larry s úsměvem.

Zdroj: findimindi.ru

Zatímco na jedné straně pro Chrissy a Larryho nebyla situace snadná, na druhé straně se jim podařilo najít způsob, jak pomoci ostatním lidem v nouzi.

Karlie roste a stále je více dětí jejího věku. Ve věku tří týdnů nosila oblečení určené pro devítiměsíční děti!

Určitě bude vysoká holka. Carly však není nejtěžší novorozené dítě, které kdy přišlo na svět. Podle Guinnessovy knihy rekordů se v roce 1879 narodilo dítě vážící téměř 10 kg.

Kromě zvláštní porodní hmotnosti je Karlie zdravým dítětem, které je zřejmě plné energie.

Chrissy říká: „Je to šťastné dítě, které se stále usmívá. Zbožňuju jí!“

Přestože všechny své děti Chrissy a Larry milují stejně, rozhodli se, že Karlie bude jejich poslední dítě.

„Mám toho dost,“ říká Chrissy. „Na tom se zastavíme.“

Zdroj: findimindi.ru

Nikdo nepopírá, že Carly je jedinečná. Navíc měla štěstí, že se narodila do rodiny, v níž tolik milují děti! Pokud se vám tento příběh, nezapomeňte ho sdílet s přáteli!

Share