Ženich opustil dívku před svatbou: Ale ona se rozhodla, že bývalý přítel jí nezkazí den, na který ona čekala celý život

Obyvatelka Singapuru sdílela snímky ze svatebního focení, ale na nich chybí hlavní detail — ženich. Opustil ji několik týdnů před svatbou bez vysvětlení, přestože na obřad bylo vše připraveno. Dívka se rozhodla: bývalý milenec jí nezkazí den, na který čekala celý život.

Zdroj: ukr.media

Dívka, která se jmenuje Shasha, se v roce 2016 přestěhovala z Nového Zélandu do města Singapur za svým přítelem, ale nový vztah netrval dlouho. Pár nebyl připraven na společné bydlení, a tak se rozhodli rozejít.

Dívka se však nevrátila na Nového Zélandu kvůli práci, kterou našla v Singapuru, a toto rozhodnutí vážně ovlivnilo její další život.

Později, unavená z osamělosti, Shasha stáhla seznamovací aplikaci a doufala, že tak najde lásku celého života. Díky osudu tam potkala svého ex a rozhodla se mu napsat.

Zdroj: ukr.media

Ukázalo se, že chlapec také byl sám, navíc jeho pocity byly tak silné, že nabídl bývalé partnerce, aby oni si rychle oslavili svatbu.

„Po třech schůzkách mi nabídl, že mě seznámí s rodiči, abychom zahájili náš společný život.“

Ze slov dívky, rodiče mladíka schválili nápad syna oženit se, načež začala příprava na svatbu, která se měla konat v říjnu 2020. Dívka se dokonce seznámila se dvěma dětmi ženicha z prvního manželství, ale brzy ji čekaly špatné zprávy.

Tři týdny před svatbou miláček najednou nevěstě oznámil, že mezi nimi už nic není. Důvody svého rozhodnutí nevysvětlil, jen si sbalil věci a odešel. Shasha se snažila získat snoubence zpět, ale její pokusy byly marné.

Dívce nezbývalo nic jiného, než zrušit všechny přípravy na obřad.

Zdroj: ukr.media

„Musela jsem sama zrušit všechny svatební přípravy. Prodejci v obchodech byli laskaví a citliví.“

Dívka vysvětlila, že i přes smutek, který musela prožít, se rozhodla udělat něco pozitivního pro lidi, kteří jí poskytli podporu. Nejlepším dárkem pro ně podle ní mohlo být svatební focení, i když bez snoubence.

„Byli to lidé, kteří zůstali v mém životě a připomněli mi, že kolem mě je spousta krásy a laskavosti.“

Nakonec se Shasha oblékla do svatebních šatů a s kyticí nevěsty v rukou pózovala sama pro čtyři slavnostní snímky. Dívka neřekla, co plánuje dělat dál. Možná potřebuje čas, aby se dala dohromady a začala žít znovu.

Zdroj: ukr.media

PSALI JSME: NEVĚSTA SE POMSTILA ŽENICHOVI HNED NA SVATBĚ: VŠICHNI HOSTÉ NAŠLI POD ŽIDLEMI PODIVNÉ OBÁLKY

PŘIPOMÍNÁME: ŽENICH NA POSLEDNÍ CHVÍLI SVATBU ODMÍTL. NEVĚSTA ZVLÁDLA NEPŘÍJEMNOU SITUACI NÁDHERNĚ

Share