Ženský psychologický test na obrázku: zvolená vámi konvice napoví jak přitahujete ostatní

Zkušení psychologové pro vás připravili rychlý obrazový test s konvicemi.

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Ve které konvici byste chtěli uvařit čaj? Vaše volba vám řekne o vašich atraktivních vlastnostech povahy.

Výsledky testu:

Konvice č. 1

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Vaším atraktivním rysem osobnosti je optimismus. Vždy věříte v to nejlepší, nepochybujte o sobě a svých činech. Tento pozitivní přístup vám pomůže dosáhnout všeho, po čem toužíte. Lidé kolem vás vždy mají dobrou náladu.

Konvice č. 2

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Jste sebevědomý a pragmatický člověk, který se rád učí něcemu novému. Můžeme vám také říkat workoholik, zvláště když děláte to, co se vám opravdu líbí. Zároveň jste celkem trpěliví a umíte čekat, aniž byste se v obtížných situacích vzdali.

Konvice č. 3

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Přitahujete lidi k sobě svým nestandardním viděním světa. Můžete najít inspiraci i v těch nejjednodušších každodenních věcech a to je opravdu vaší velkou výhodou. Vaše tvůrčí jádro a kreativita vás nikdy neopustí.

Konvice č. 4

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Přitahujete k sobě neuvěřitelnou vyrovnaností a sebeovládáním. Jste docela vyrovnaní v přístupu ke každému a ve svých rozhodnutí, nikdy neriskujete. I když už nekontrolujete situaci, dokážete si zůstat v klidu. Taková vyrovnanost je atraktivní, ale občas i děsivá.

Konvice č. 5

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Jste emocionální člověk s aktivním životním stylem. Prostě nemůžete sedět a žít obyčejný rutinní život. Rádi přijímáte rychlá řešení spontánně, porušujete pravidla a odchýlíte se od zavedených tradic. To je to, jak přitahuje ostatní, nikdy neví, co od vás můžou očekávat.

Share