Ženský psychologický test: žena, kterou si vyberete vám řekne, co si o vás muži myslí při prvním setkání

Odborníci v oboru psychologie navrhují, abyste absolvovali rychlý psychologický test, který přesně popíše, jaká jste v očích mužů, když se poprvé setkáte. Jaký první dojem uděláte?

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Tento test vám pomůže trochu se seznámit se světem mužů a podívat se na sebe jejich očima. Podívejte se na obrázek výše a vyberte si ženu podobnou vašemu typu. Vaše volba odhalí, jakou vás muži vidí při prvním setkání. To je zajímavé!

Výsledky testu:

Žena číslo 1

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Když vás muži poprvé potkají, myslí si, že jste atraktivní žena. Jste velmi okouzlující člověk, máte jedinečné kouzlo, a proto dobře umíte se prezentovat v nejlepším možném světle. Samozřejmě jste žena, na kterou je těžké zapomenout.

Žena číslo 2

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Při prvním setkání muži jsou připraveni říct, že jste ženou jejich snů! Kolem sebe máte spoustu fanoušků a víte, jak je okouzlit. Buďte však opatrní, když jednáte s muži, abyste nerozbila příliš mnoho srdcí.

Žena číslo 3

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Když vás uvidí poprvé, můžete na muže působit jako příklad ideální manželky. Možná o tom ani nevíte, ale uděláte na ně nejlepší dojem. Muži jsou často ohromení vaší snadnou komunikací a schopností naslouchat.

Žena číslo 4

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Jste velmi příjemná a záhadná žena, při prvním setkání nenecháváte muže lhostejným. Přitahuje je vaše tajemství, protože se jim hned neotevřete a nejzajímavější věci o sobě necháte až „na dezert“. Muži o vás chtějí zjistit více.

Share