Žertovný test: Typ metly určí kouzelnickou povahu

Lidé říkají, že každá žena je tak trochu čarodějnice. A to dává smysl. Koneckonců, někdy každý může na vlastní kůži zažít dámské kouzlo…

 

Zdroj: Barb.ua

 

Dnes jsi naše redakce připravila pro vás test, abyste si odpočinuli od problémů a absolvovali zajímavý a velmi zábavný test. Tady je 10 košťat. Vyberte si to, které se vám nejvíce líbí, a zjistěte o sobě celou pravdu:

 

Zdroj: Zerkalo.cc

 

  1. Obyčejná čarodějnice. Můžete snadno předstírat, že zametáte ulici nebo že jste uklízečka. Mírně škodlivé a nebezpečné.

 

  1. Čarodějnice z přesvědčení. Zjevně nechce být zaměňována s uklízečkou, ale není ani připravena vyniknout, vzpomíná na inkvizici.

 

Zdroj: Fun.co.uk

 

  1. Nedbalá čarodějnice. Váš oblíbený účes je „na koště“. Pokud se větvičky dívají všemi směry najednou, pak z vás stříká energie nevybíravě a bez kontroly. Dávejte pozor, abyste nespadli do jejího pole magického nepořádku.

 

  1. Čarodějnice – estétka. Vaše váha sotva přesahuje váhu pírka, ale magnetismus je na úrovni Elviry, paní temnoty. Černá kočka pronikavě doprovází každý váš krok. Samotní knížata se hromadí na hromadách a pohádkové princezny si z frustrace trhají poslední vlasy a přejí vám strašnou smrt. Jste rozkošná ve všem: od každodenní nekromancie po svolávání starších démonů.

 

Zdroj: Klike.net

 

  1. Čarodějnice trikem. Inkvizitoři nervózně koktají na vaše jméno. Kvůli vám se křížové výpravy zastavily a začala „Velká francouzská revoluce“. Jste kořenem všeho neduhu a zla. A také – roztomilá květina v zahradě Stvořitele. Zvířata vás milují a lidé se vám vyhýbají. Nepřátelé vás oceňují a přátelé se vás bojí. Muhahaha!

 

Zdroj: Pinterest.com

 

  1. Čarodějnice. Čarodějnice s koštětem je jako čarodějnice bez koště … jen s koštětem. Vaše vytrvalost nezná hranic. Jste schopna skrýt temné stránky duše a vrhnout se do zenu při jakékoli příležitosti. Když dosáhnete nejvyššího stupně koncentrace, udeříte na své nepřátele jako blesk z nebe, jako Pikachu z pokeball… nebo jako Medvídek Pú na sklenici medu.

 

  1. Čarodějnice s nadváhou. Zlato, potřebuješ silnější koště a silnější temnotu, aby se skrylo všechno to zlo.

 

  1. Čarodějnice s tajemstvím. Má více chutí než sváteční košíček. Nenechte se zmást prvním dojmem – překvapí vás v té nej-neočekávanější chvíli. Dokonce i ve výtahu v kanceláři se může pohybovat pomocí akrobacie.

 

Zdroj: Klike.net

 

  1. Čarodějnice s velice tajným tajemstvím. Které je tak tajemné a tajné, že ona sama ještě neví, co od sebe může očekávat. Nepovažují vás ani za čarodějnici. Všechno se samo rozpadne, rozsvítí a promění se v žáby. No, opravdu, jaká náhoda.

 

Zdroj: Klike.net

 

  1. Nejvyšší. Kombinuje vlastnosti každého z typů a v ideálním případě je nejvyšším archetypem pro jakoukoli čarodějnici. Vyvážené pomelo a módní fúzní design zdůrazňují aristokratický status hlavy klanu. Stezka z létání na takovém koštěti je jako ocas průměrné komety. Jinak se dáma vyznačuje dodržováním klasiky, a to jak stylem, tak chováním. Trochu zlomyslná, malá zlá nevlastní matka královna, a pokud jste v plavkách, pak vypadáte jako Ursula, mořská čarodějnice z pohádky Malá mořská víla.

 

Zdroj: Multtyavka.ru

 

Share