Život Terezy Bebarové po odchodu ze seriálu Ulice: Na svou show zve zajímavé hosty, vše se natáčí u ní doma

V květnu herečka Tereza Bebarová prozradila, že se rozhodla skončit se svou rolí v seriálu Ulice. Bez práce ale nezůstala. Hned začala natáčet vlastní pořad doma.

Zdroj: Instagram

Tereza Bebarová byla také moderátorkou pořadu Peče celá země. Show se ukázala jako úspěšná.

Zdroj: Instagram

Herečka a moderátorka se poté rozhodla uspořádat vlastní lifestyle show Čas na TE.BE. Herečka chce lidem vyprávět různé lifehacky do kuchyně nebo zahrady.

Zdroj: Instagram

Pozornost bude věnována také módě, duchovním praktikám, ezoterice a zdravému životnímu stylu. To vše se bude dít u ní doma.

Zdroj: Instagram

Tuto show dělá společně se svým partnerem Ivanem Kotmelem. Podle ní takový formát dosud nikdo nenatáčel.

Zdroj: Instagram

„Kouzlo naší show spočívá v tom, že je určena jak pro tradičního diváka, tak dokáže komunikovat i s moderním, mladým člověkem“ řekla Tereza Bebarová.

Zdroj: ČT / Mikuláš Křepelka

Na natáčení herečka zve své kamarády, mnohé z nich jsou také známé osobnosti. Pozvala například cukráře Josefa Maršálka.

Zdroj: Instagram

Josef Maršálek říká, že si spolupráci s Terezou Bebarovou velmi užívá, protože je profesionálka. Kromě toho také umí dobře vtipkovat a je plná pozitivní energie.

Zdroj: Instagram

Prozradil také, že během natáčení se hodně smáli, ale zároveň připravili spoustu lahodných zákusků a pečiva. Diváci však budou moci vše vidět sami.

Zdroj: Instagram

Diváci budou moci sledovat tento pořad čtyřmi způsoby. První tři jsou televizní kanály, a to Mňam TV, Hobby TV a TV Praha. Také tato show bude zveřejněna na Youtube.

Share