Známe jeden detail o princi Williamovi: Kate Middleton si z něj dělá neustále legraci

Vévodkyni z Cambridge nelze zapřít její sarkasmus a ostré vtipy

 

Zdroj: Us.hola.com

 

Vévoda a vévodkyně z Cambridge jsou známý svým hravým a velmi veselým vztahem, duo se neváhá navzájem sarkasticky dráždit na veřejnosti. Soutěžící Clara Amfo v rozhovoru na udílení cen Prince’s Trust v roce 2019 hovořila o dvou setkáních s královským párem v roce 2018. A zdá se, že existuje jeden hlavní důvod, proč vévodkyně z Cambridge neustále dráždí svého zamilovaného manžela, a to jsou jeho vlasy.

 

Zdroj: Hellomagazine.com

 

Jak Ampho připouští, vévodkyně nemá problém vysmívat se plešatící hlavě svého manžela. A on o tom nemá žádné výhrady! A co je nejdůležitější, sám William se těmto vtipům upřímně směje!

 

Zdroj: Hellomagazine.com

 

Když už mluvíme o povaze královské rodiny, poznamenala, že princ byl jedním z nejzábavnějších lidí, jaké kdy potkala. „Je to velmi zábavný chlap.“ A vtipy mezi ním a Kate jsou opravdu velmi kvalitní. Bylo to jako skutečné milostné a zároveň komediální vystoupení.“

 

Zdroj: Tonkosti.ru

 

Ampho byla také pozvána na setkání s královským párem v jejich londýnském domě, Kensingtonském paláci, na akci BBC Radio 1 Teen Horse. „Kensingtonský palác je velmi speciální místo, není to ani domov. Když vejdete dovnitř, jste doslova bez dechu.

 

Zdroj: Newmyroyals.com

 

Podávali nám fantastické občerstvení a byli neuvěřitelně příjemní. Dodala, že v domě vládla vřelá rodinná atmosféra, všude byly krásné obrázky dětí, Williama a Kate, Megan a Harryho.“

 

Share