Známé místo posledního odpočinku Hany Krampolové: „Mám ji sice už navěky v srdci, ale jsem rád, že bude blízko i místo jejího věčného odpočinku,“ řekl Jiří Krampol

Protože nikdo nečekal, že Hanka Krampolová náhle zemře, nikdo o hrobu nepřemýšlel. Poté, co zemřela, se nikdo neptal, kde přesně má být pohřbena, musela by být pohřbena na Moravě vedle svých příbuzných. Pro Jiřího Krampola by to však bylo příliš daleko k návštěvě hrobu jeho zesnulé manželky.

Sestra zesnulé Hanky Marie pro portál Aha! uvedla, že našli jiné řešení a zdá se, že to bude ještě lepší. Rozhodli se, že ji raději pohřbí v hlavním městě.

Zdroj: Blesk / Martin Pekárek

Nyní bude její místo posledního odpočinku na Olšanech. Je to velmi pohodlné místo, protože se nachází v centru Prahy a je snadné se tam dostat.

Zdroj: Aha! – Robert Klejch, David Kundrát

Bylo rozhodnuto, že Hanka bude pohřbena v jednom hrobě spolu se svými rodiči. Její otec zemřel v 66 letech a matka se dožila 76 let.

Zdroj: Aha! – Robert Klejch, David Kundrát

S takovým návrhem souhlasil i Jiří Krampol. Podle něj by se na Moravu jezdilo trochu dlouho, nebyl by schopen jezdit často.

Zdroj: Profimedia.cz

Také proto, že je nyní sám, chce více času věnovat práci. Když byla jeho manželka v různých léčebnách, často se k ní chodil podívat, nosil něco chutného z jídla.

Teď už nebude chodit do nemocnic, ale na hřbitov, chce jí nosit květiny.

Zdroj: Aha! – Robert Klejch, David Kundrát

„Mám ji sice už navěky v srdci, ale jsem rád, že bude blízko i místo jejího věčného odpočinku“ řekl Jiří Krampol pro Aha!

Zdroj: Aha! – Robert Klejch, David Kundrát

Poslední rozloučení se již uskutečnilo, kam přišlo mnoho známých lidí. Teď se musí uklidnit a začít přemýšlet o něčem jiném než o minulosti.

Share