Známe podrobnosti: Proč Kate Middleton odmítla první pozvání k návštěvě královny

William a Kate byly spolu již skoro pět let, když si princ na Vánoce zavolal svou přítelkyni na královský statek.

Členové britské královské rodiny tradičně tráví Vánoce v Sandringhamu. V roce 2006 pozval princ William tehdy milovanou Kate Middleton na zimu s královnou. Kate však pozvání odmítla. To se stalo známým díky královskému životopisci Robertovi Lacymu, jehož kniha Bitva o bratry vypráví o životě princů Williama a Harryho.

 

Zdroj: nexter.org

William a Kate byly spolu již skoro pět let, když princ zavolal svou přítelkyni na královský statek. Když však William Kate navrhl, aby se k němu připojila v Sandringhamu na vánoční večeři královské rodiny, odmítla to,“ uvedl autor.

Zdroj: yahoo.com

 

Pozvánku poslala také samotná královna Alžběta II. . Lacey dodává, že šlo o bezprecedentní čin. Královna poprvé porušila tradici, protože na rodinných a veřejných akcích se mohou objevit pouze oficiální snoubenci s titulovanými osobami.

Zdroj: cosmopolitan.com

„Kate Middleton pozvání odmítla, protože s Williamem ještě nebyli zasnoubení. Na Vánoce půjde do Sandringhamu, až když bude zasnoubená a bude mít prsten potvrzující její stav,“ vyjádřil spisovatel myšlenky Kate.

Zdroj: goodhousekeeping.com

 

Rozhodnutí neporušit tradici učinila Middleton, když se v roce 2007 s Williamem krátce rozešli, ačkoli Lacey ve své nové knize výslovně neuvádí důvod jejich rozchodu. Autor také odhaluje, že princ postrádal rodiče Kate, Karolínu a Michaela, kterým se říkalo „tichý a milující“.

Zdroj: express.co.uk

„Není žádným překvapením, že William a Kate byli viděni tančit na večírku v Dorsetu méně než tři měsíce po rozchodu,“ píše Lacey ve své knize.

 

Share