Znamení osudu: Stačí si zvolit zvoneček a přečíst zprávu

Vesmír hledá různé způsoby, jak nás oslovit a předat zprávu, která bude hrát důležitou roli v cestě ke štěstí a úspěchu.
Pospěšte si a věnujte pozornost všemu, co může tak či onak navrhnout správnou cestu nebo otevřít závěs tajemství.

Sami si uděláte volbu a Vesmír vás nasměruje na zvoneček s informacemi, které právě teď potřebujete.

Zdroj: zerkalo.cc

Před vámi je 12 zvonečků, každý z nich nese svou vlastní zprávu. Nerozhodujte se rychlé, pokuste ale si osvobodit hlavu od všech myšlenek a intuitivně si vyberte zvonek, který se vám líbí nejvíce.

Nevybírejte čísla, vyberte zvonek pomocí intuice…

PŘEČTĚTE SI ZPRÁVU:

Zvoneček # 1

Nespěchejte s věcmi, určitě dostanete, co chcete, až o něco později. Vaše štěstí vás potká a váš vytrvalý pohyb vpřed výrazně snižuje vzdálenost k němu.

Zvoneček # 2

Výsledek problému, který vás znepokojuje, závisí na konkrétní osobě, zkuste si ji získat na svou stranu nebo změnit obecný stav věcí.

Zvoneček # 3

Překážky vyrůstají ze země a brání vám v dalším postupu směrem k cíli. Hledejte malé cestičky, přímá silnice je uzavřena.

Zvoneček # 4

Všechno plánované na blízkou budoucnost se splní se zájmem. Pokračujte zvolenou metodou a výsledky budou nejlepší. Věnujte zvláštní pozornost svým blízkým, opravdu jim chybíte.

Zvoneček # 5

Nemáte dost trpělivosti a houževnatosti. Možná ve svém životě prostě nepotřebujete změny, nebo vaše cíle již nejsou relevantní, a nevíte, jak změnit směr bez ztráty rychlosti. Zkuste si z dostupných úspěchů vzít to nejužitečnější a na tomto základu postavit zásadně nový projekt.

Zvoneček # 6

Váš zvonek signalizuje konkrétní změnu ve vašem osobním životě. Nové vztahy, manželství, rozvod – to vše může změnit vaši budoucnost k lepšímu, bez ohledu na to, jak ji budou ostatní vnímat.

Zvoneček # 7

Tady je prostorná dálnice s dobrým pokrytím, velkou motivací a viditelnými významnými výsledky v závěru. Ani nepřemýšlejte ani o zpomalení a kontrole své taktiky – je to pro vás správně, spěchejte vpřed ke svému cíli a zničte vše, co vám stojí v cestě.

Zvoneček # 8

Šťastný zvoneček! Jeho melodický zvuk vám otevře finanční tok, který vám pomůže splnit všechny vaše touhy a výrazně rozšíří vaše příležitosti! Nemyslete si, že ti peníze padnou na hlavu, ale budete je sbírat a radovat se. Pokračujte v práci a uvidíte, že návratnost této práce bude mnohonásobně vyšší, bude zde příležitost pro další výdělky nebo jiné příjmy.

Zvoneček # 9

Cihla. Slepá ulička a všechny její doprovodné okamžiky. Šla jste a skončila na špatném místě. Nestůjte a zmateně se rozhlížejte kolem. Místo není správné, není vhodný čas, nejste stejná. Zbořte budovu na zem a udělejte zcela nový směr a taktiku. Skvělé výsledky na vás čekají za měsíc a půl, za předpokladu, že k nim brzy začnete jít.

Zvoneček # 10

Čeká vás úspěch. Bude to příjemné překvapení, protože k tomu dojde mnohem dříve, než je pravděpodobná možnost. Zkuste vzlétnout do nebe, nezastavit aktivní pohyb. Výsledky je třeba nejen udržovat, ale také vylepšovat.

Zvoneček # 11

S penězi musíte být opatrní. Je možné plýtvání, ztráta investic, podvod. Peníze půjdou do vašich rukou, ale zajištění jejich bezpečnosti je vaším hlavním úkolem.

Zvoneček # 12

Nyní máte úžasnou harmonii se světem a se sebou samou. Několik věcí vás může uvést od rovnováhy a způsobit nepohodlí. Nedělejte náhlé pohyby, udržujte aktuální rychlost a sledujte zvolenou trasu. Věnujte pozornost relaxaci, procházkám na čerstvém vzduchu a spánku. Abyste mohla úspěšně pracovat, musíte být v dobré kondici, což znamená udržovat energetickou hladinu na vysoké úrovni.

Share