Tajemství odchodu do jiného světa Hany Krampolové je už známé: Manželce Jiřího Krampola selhaly orgány

Příčinou smrti Hany Krampolové bylo multifunkční selhání orgánů. Vyšlo to najevo po výsledcích pitvy. Zemřela 3. srpna doma u svého manžela v náručí.

Fotograf, manažer a kamarád herce Jiřího Krampola Miloš Schmiedberger to řekl redakci Blesk.cz. Teď mluví místo něj, protože herec stále zůstává v šoku.

Zdroj: Aha! – Alexandr Malachovský, ara

Řekl, že Haně Krampolové postupně selhaly orgány. Oznámili to po provedení pitvy. Jiří Krampol byl takovým výsledkem pitvy velmi překvapen.

Zdroj: Blesk / Czech News Center / Rušinová Mária

Herec byl přesvědčen, že příčinou smrti jeho manželky byl prasklý vřed na jícnu. Mysleli si to i záchranáři, kteří se jí snažili zachránit život.

Zdroj: Blesk / Martin Pekárek

Jiří Krampol vzpomíná, že jeho manželka ten večer snědla dva kusy libového masa a bylo jí zle. Poté šla na toaletu a upadla.

„Honem jsem ji zvedl a zkoušel jí dát umělé dýchání“ řekl už dříve Jiří Krampol pro Blesk.cz.

Zdroj: profimedia.cz

Ale bohužel jeho pokusy byly marné, nic nepomohlo. Lékař pak herci řekl, že s největší pravděpodobností příčinou bylo krvácení z vředu.

Ve skutečnosti byly důvody podezření právě na vřed, protože v minulosti již podobná situace nastala. Tehdy se ji ale ještě podařilo zachránit.

Zdroj: Aha! Dan Černovský

Hanka Krampolová měla mnoho dalších zdravotních problémů. Velmi jí v minulosti uškodilo dlouhodobé pití alkoholu, kouření cigaret a používání prášků.

Zdroj: Blesk / Martin Hykl, David Kundrát / Czech News Center

„Orgány takovou dlouhodobou zátěž často nevydrží. To jsou smrtící koktejly“ řekl pro Blesk internista z nemocnice na Vinohradech.

Je třeba si uvědomit, že pokud současně selžou několik orgánů, tělo již nemůže fungovat normálně a člověk zemře.

Zdroj: Blesk / Martin Pekárek

V životě Hany Krampolové bylo navíc hodně stresu, což jí jistě také uškodilo na zdraví. Před třemi lety dostala také epileptický záchvat.

Share