„Nechci to soudit, ale je pravda“: Rodiče Josefa Šurala o těhotenství Denisy s jiným mužem neměli tušení

Pouhý rok po smrti svého manžela Josefa Šurala porodila vdova Denisa syna s kontroverzním podnikatelem Tomášem Horáčkem. Přitom rodina fotbalisty vůbec netušila, že Denisa už má nového partnera a byla těhotná.

Tuto situaci komentoval bratr zesnulého fotbalisty Jakub Šural. Po tom, co řekl, se dá soudit, že na vdovu po svém bratrovi nemá zrovna nejlepší názor.

.

Fotbalista Josef Šural zemřel při autonehodě v Turecku 29. dubna 2019. Uplynul zhruba rok a jeho manželka porodila v květnu dítě podnikateli Tomáši Horáčkovi.

Mnoha lidem se to nelíbilo, řekli, že Denisa si po smrti manžela našla nového partnera příliš rychle. Teď se ji Horáčk ale snaží obhajovat.

.

Podle podnikatele se tak skutečně stalo velmi rychle. Dodal ale, že po smrti jí příbuzní radili, aby začala žít nový život, a tak jí poskytli dohled psychologů.

.

Řekl, že se jí naštěstí podařilo vytěsnit z hlavy velké množství špatných a smutných myšlenek.

„Je těžké to soudit, ale je pravda, že Denisa celou situaci, to, co se stalo, úplně vytěsnila“ vysvětlil Tomáš Horáček.

.

Nyní se podnikatel snaží pomoci vdově získat peníze od tureckého fotbalového klubu, kde hral její manžel Josef Šural.

Podnikatel uvedl, že jí pomáhají jeho právníci, a to jedna advokátní kancelář, která už delší dobu působí v Turecku.

.

Vysvětlil, že se ukázalo, že fotbalový klub fotbalistovi nezaplatil ani ty peníze, které mu měli vyplatit ještě za jeho života. Po fotbalistovi zůstal také dluh, a to nesplacená hypotéka.

„Na jednu stranu mu tam odhalují sochu a na druhou mu nezaplatili ani za dobu, kdy žil. Je to navoněná bída, jen jejich píárko“ řekl Tomáš Horáček.

.

Po všech těchto prohlášeních známého podnikatele byla rodina zesnulého fotbalisty v šoku.

Rodiče fotbalisty a jeho bratr Jakub o žádném „vytěsnění“ vůbec nevěděli. Navíc jí nic takového neříkali a nedoporučovali.

.

Spíše naopak Josefovi rodiče a jeho bratr Jakub byli trochu překvapeni, jak rychle Denisa dokázala zapomenout na svého nedávno zesnulého manžela.

Překvapilo je, že si velmi rychle našla nového partnera, se kterým začala mít vztah a že byla velmi šťastná.

Podnikatel Tomáš Horáček odmítl situaci blíže komentovat a nechtěl mluvit o minulém vztahu své partnerky.

.

„Jen jsem slyšel, že ten vztah ze strany Josefových rodičů nebyl dobrý“ dodal podnikatel.

Bratr zesnulého fotbalisty Jakub Šural také nechtěl dění příliš komentovat. Řekl, že si každý může přečíst rozhovory nebo články na internetu a vyvodit závěry sám.

Teď Jakub Šural hraje za fotbalový tým z Brna Zbrojovka.

.

Bratři měli velmi dobrý vztah. Například Jakub teď věnuje každý svůj gól svému bratrovi. Navíc má na ruce tetování s obrázkem Josefa.

Share