Zpěvák Sámer Issa slaví narozeniny: Účastník prvního ročníku show SuperStar už plánuje duet s Lucií Vondráčkovou

Sámer Issa byl kdysi hvězdou SuperStar a od té doby se jeho život obrátil vzhůru nohama. Teď se rozhodně nenudí, protože teď žije bohatý život. Dobře si pamatuje svůj minulý život a také chvíle, kdy získal slávu. Zpěvák dnes slaví 35. narozeniny a věří, že ještě bude mít velkou budoucnost. Navíc chce brzy nahrát své čtvrté album a říká, že to bude bomba.

Když Sámer Issa slaví narozeniny, vždy to přitahuje pozornost novinářů. Tentokrát to nebude alkoholová párty, bude to něco jiného.

Zdroj: Instagram

Zpěvák řekl, že udělá malou oslavu pro nejbližší, možná se zúčastní několik novinářů, ale nic víc. Teď má spoustu jiných věcí, takže je zaneprázdněný.

Zdroj: Instagram

Poprvé se stal hvězdou v roce 2004, kdy se zúčastnil show SuperStar. Tehdy začal upoutat pozornost mnoha žen. Například tehdy vedle něj byly Agáta Prachařová nebo Šárka Vaňková.

Zdroj: Profimedia.cz

Sámer Issa na ty časy rád vzpomíná, ale teď už není takový, teď už je klidnější. Možná být klidnější mu pomohla jeho partnerka Pavlína.

Mimo jiné by chtěl mít i dítě, ale zatím se k tématu nechtěl příliš vyjadřovat.

Zdroj: Profimedia.cz

„Teď mám ale myšlenky hlavně na to, že se chci naplno vrátit. Makám na tom, aby se mi povedl comeback“ řekl Sámer Issa pro eXtra.cz.

Zdroj: Instagram

Zpěvák také prozradil, že měl duet s Lucií Vondráčkovou a že nyní plánuje natočit klip k jejich společné písni. Podle svých slov se nyní plně věnuje hudbě.

Zdroj: Instagram

Dodal také, že nyní připravuje své čtvrté album. Poslední album nahrál už v roce 2011, takže se dá říct, že fanoušci na nové písničky dlouho čekali.

Zdroj: Instagram

Zpěvák řekl, že má pocit, že už trochu stárne a že jeho 35 let už není tak jako 20 let. Už cítí rozdíl. Sice už dříve novinářům říkal, že strach nemá, ale teď se ten strach objevil.

„Dneska už vím, že se třeba právě toho stáří bojím. Člověk si to už připouští“ dodal Sámer Issa.

Share