Psychologický test věku: vybraný pes odhalí, kolik je vám skutečně let

Každý člověk má tři věky: fyzický, tělesný a duševní. Právě teď můžete podstoupit rychlý test a zjistit svůj psychologický věk.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Zde je psychologický test sestavený speciálně pro vás týmem specialistů. Na obrázku výše vidíte čtyři plemena psů. Vyberte si jednoho z nich, který vám je nejblíže. Pokud jste odpověděli, pak právě teď můžete zjistit, kolik vám je opravdu let.

Basset Hound

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Váš věk: 46-60 let

Považujete se za zkušeného a sofistikovaného člověka a rádi dáváte rady ostatním. Zároveň vám nezbývají téměř žádné touhy a přání. Měli byste se naučit více vztahovat se ke všemu snadněji a užívat si života. Celý náš život se nakonec skládá z maličkostí.

Kolie

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Váš věk: 30-45 let

Jste dospělý člověk. Už jste se poučili ze svých chyb a prakticky se nemýlíte. Neradi riskujete. Upřednostňujte osvědčené a spolehlivé možnosti. Máte ve svém životě stabilitu a klid, ale chybí vám trochu energii.

Dalmatin

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Váš věk: 18-29 let

Jste na vrcholu života, máte moře energie, mnoho cílů, vaše ambice neznají hranice. Možná trochu zveličujete své schopnosti a nastavujete si vysoké cíle. Ale jste docela vytrvalí v dosahování svých cílů. Ve vašem životě hraje velkou roli zábava a potěšení.

Bichon Frise

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Váš věk je 10-17 let

Jste srdcem skutečné dítě. Milujete bláznění a je vám to jedno. Zdá se, že se vás problémy netýkají, raději si jich nevšimnete nebo přesunete řešení obtíží na jiné.

Na jedné straně vaše veselost a optimismus činí svět kolem vás teplejším a povzbuzuje lidi kolem vás. Ale na druhou stranu byste se měli naučit řešit své problémy sami a vyrůst.

PSALI JSME: PSYCHOLOGICKÝ TEST: PRVNÍ, CO UVIDÍTE, VÁM ŘEKNE O VAŠEM SEBEVĚDOMÍ

PŘIPOMÍNÁME: PSYCHOLOGICKÝ TEST : KTERÝ MUŽ SE VÁM LÍBÍ NEJVÍC. ODPOVĚĎ PROZRADÍ, JAKÁ JSTE ŽENA

Share