Psychologický test : Který muž se vám líbí nejvíc. Odpověď prozradí, jaká jste žena

Který z těchto mužů vás nejvíce přitahuje? Psychologové se rozhodli vytvořit fascinující test.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Vyberte si jednoho muže, který se vám nejvíce líbí, a pak si přečtěte popis.

První muž

Jste žena, která nemá ráda nudu. Nesnášíte nudné a věčně smutné lidi. Líbí se vám, když je člověk vášnivý. Vy sami jste aktivní osoba, která se snaží rozvíjet se a nesedí na místě.

A muži vás přitahují stejné – jasné a charismatické. Nemáte ráda prázdné rozhovory, natož filozofické rozhovory. Raději si zařídíte elegantní večer s gastronomickými lahůdkami, než abyste poslouchali něčí stížnosti a stěžování.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Druhý muž

Určitě jste výjimečná žena. Takový typ dnes málokdy potkáte. Jste společenská ale zároveň si nejvíce vážíte osamělosti a svobody. Máte svůj styl a principy, kterým sledujete. Nemůžete vnutit si názor někoho jiného, protože už víte příliš mnoho o sobě a o tomto světě.

Máte krásný smysl pro humor, který vám v životě vždy pomáhá. Jste oceňováni okolim, díky výše moudrosti a ostré mysli. Váš bohatý vnitřní svět vás nenechá nudit. Večer ve společnosti zajímavé knihy – nejlepší dárek pro vás.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Třetí muž

Jste neobyčejně okouzlující žena a budete taková v každém věku. Mysl je hlavním tajemstvím vašeho kouzla. Zatímco jiní pronásledují krásu nehtů a vlasů, vy se zajímáte o svou inteligenci. Často předem víte, jak nejlépe postupovat.

Ale vaše přirozená skromnost vám někdy nedovolí mluvit. Ale mnoho problémů by se dalo vyhnout, kdyby vás ostatní častěji poslouchali. A máte zlaté srdce, které je připraveno všem odpustit.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Čtvrtý muž

Nemůžete žít bez jasných a nových emocí. Dokonce i v nejhorším počasí určitě najdete možnost jít ven. Neradi sedíte doma. Klidný večer s knihou v ruce samozřejmě také se vám moc líbí. Ale vy jste příliš aktivní žena na to, abyste dlouho seděla sama.

Určitě musíte vědět věškoré novinky, komunikovat s lidmi, i když i na internetu. To vám pomůže udržet rovnováhu v životě a dává sílu. Domácí zvířata jsou dalším zdrojem radosti pro vaši duši.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

PSALI JSME: PSYCHOLOGICKÝ TEST: PRVNÍ VĚC, KTEROU UVIDÍTE NA OBRÁZKU, ODHALÍ VAŠE HLAVNÍ CHARAKTEROVÉ VLASTNOSTI

PŘIPOMÍNÁME: NEJNOVĚJŠÍ PSYCHOLOGICKÝ TEST: CO JSTE UVIDĚLI JAKO PRVNÍ, UKÁŽE NA VÁŠ EMOCIONÁLNÍ STAV

Share