Tato dívka se stala matkou ve 13 letech: Co se s ní a její dcerou stalo

Co můžeme říci o mladých dívkách, jejichž život nešel podle plánu?

Jedna z nich se stala matkou ve 13 letech a škodlivé komentáře nepřestávaly se na ní hrnout. Vrstevníci ji odmítli, dospělí nepřijali.

Zdroj: lyubopytno.fun

Jak k této situaci došlo?

Zdroj: lyubopytno.fun

Kayleigh se stala mladou matkou, ale nadále chodila do školy. Vrstevníci jí neustále křičeli do tváře, že ona v životě nic nedosáhne a že neuvidí štěstí.

Zdroj: lyubopytno.fun

Ale Kayleigh měla pro život úplně jiné plány. Nyní je jí 16 a dívka plánuje jít na hudební školu. Je zajímavé, že se mladá matka rozhodla oslavit konec školy se svým dítětem. Koupila krásné šaty pro sebe a svou dceru, aby všichni pochopili: to dítě je pro ni nejdůležitější.

Bohužel: příchod na ples s dítětem nebyl podle školních pravidel. Dvouletá dcera počkala, až její matka obdrží její dokumenty, a pak si krásky uspořádaly focení pro sebe.

Zdroj: lyubopytno.fun

Co říkají rodiče?

Kayleigh dlouho skrývala před rodiči skutečnost, že se už stala matkou, bála se reakce. Ale její matka byla potěšena a začala urgentně připravovat školku v domě. Vnučky čekaly na příjezd domů a byly velmi šťastné.

Zdroj: lyubopytno.fun

A Kayleigh tvrdě pracovala, absolvovala střední školu a na zkouškách odvedla skvělou práci. Její nálada byla samozřejmě depresivní, protože na ni všichni mířili prsty. Jediní lidé, kteří se na její stranu postavili, jsou její rodiče. Ale dívka nejméně ze všech očekávala, že jí bude doma rozumět.

Zdroj: lyubopytno.fun

Soudě podle fotografií dělá Kayleigh s dítětem vynikající práci: nevnímá svou dceru jako zátěž, ví, jak se o ni postarat.

Moderní společnost je tedy proti narození dětí u tak mladém věku. Důvodem jsou zdraví matek a ekonomické problémy. Může se ukázat, že rodiče budou muset podporovat mladý pár i jejich dítě.

Zdroj: lyubopytno.fun

Scénář s předčasným porodem není vždy tragický a záleží pouze na matce a jejích příbuzných, jakým směrem se bude situace vyvíjet.

Zdroj: lyubopytno.fun

Share