Pár se těšil na narození svého prvního dítěte: Po porodu v rodném listu svého dítěte si rodiče všimli něco neobvyklého

Kyle Smith a Christy Mackintoshová z amerického města Omaha v Nebrasce se těšili na narození svého prvního dítěte. Dívka, jejíž rodiče si předem vybrali jméno Hunter Rose, se měla narodit 16. srpna, k 21. narozeninám její matky.

Zdroj:zyttia.org

Ale týden před porodem se Christiin stav náhle zhoršil. Christie a Kyle byli hospitalizované do nemocnice týden před plánovaným termínem porodu. Žena si stěžovala na silné bolesti. Po vyšetření pacienta dospěl lékař k závěru: musíte okamžitě porodit!

Bohužel Mackintoshová už nebyla schopna porodit sáma. Pacientka musela podstoupit urgentní císařský řez. Její lékař však měl rozsáhlé zkušenosti s prací se složitými případy. 28 let zkušeností v porodnici – žádný vtip!

Později při zkoumání rodného listu si pár najednou všiml něčeho neobvyklého. Poté, co požádali své rodiče o vlastní svědectví, Kyle a Christie porovnali všechna data a uvědomili si: došlo k neuvěřitelné shodě okolností!

Před více než 20 lety matky Kyle a Christy porodily s nějakým lékařem Jorgem Sotolongoem. A v dokumentu vydaném Hunter Rose byl uveden stejný lékař. Po nějaké době si mladý otec a matka uvědomili, že jejich dceru zachránil stejný muž, který pomohl porodit jejím matkám!

Když to Kyle a Christie řekli samotnému doktorovi Sotolongovi, muž byl nesmírně překvapen. Lékař ale nebyl dlouho v šoku a brzy už se usmíval. Jorge udělal fotku, aby si zapamatoval své neobvyklé pacienty!

Mladý pár a jejich příbuzní nyní považují Sotolongo za rodinného přítele.

Doktor sám vtipkuje, že čeká, až malá Hunter Rose vyroste, aby v budoucnu pomohl s porodem její dítěty a vytvořil ten nejneobvyklejší rekord na světě!

Share