Vendula Pizingerová tvrdí, že syn Jakub měl složité dětství: nyní mu to chce vynahradit

Vendula Pizingerová prozradila, jak se cítí po porodu a také promluvila o svých synech a manželovi Josefovi.

„Syn Pepíček je velmi kontaktní dítě,“ řekla čerstvá maminka pro pořad Showtime s tím, že synáček chce s ní být neustále. Kvůli tomu Vendula má k dispozici jenom jednu ruku a často nestíhá domácí práce.

Zdroj: youtube.com

Pzingerová uvedla, že přebytečná kila ji netrápí a doktor jí naopak radí dobře jíst, protože kojení vyžaduje mnoho energie. Po porodu Vendula údajně přibrala pouhé dva kilogramy.

Šéfka nadačního fondu Kapka naděje přivedla syna Pepíčka na svět v den narozenin manžela Josefa. Je to jeho první potomek, kterého rád chová, ale vrací mamince, když začíná brečet. „Ale podle mého Instagramu je ideálem všech žen,“ tvrdí Vendula.

Pizingerová s humorem dodala, že manžel doma působí jako reklamní hvězda, když houpe Pepíčka doma a je svlečen do půl těla. „Je mu totiž pořád horko,“ dodává šťastná maminka.

Vendula pochválila i svého staršího syna Jakuba, který se podle ní zapojuje do péče o novorozeného bratříčka. Umí ho prý správně vzít a držet hlavičku. Pizingerová jen říká, že Kubovi přijde divné, když Pepíčkovi bude patnáct, tak mu bude už třicet.

Podle Venduly Jakub to v životě neměl jednoduché, když v rok a půl přišel o tatínka. Chce mu to vynahradit a byl to jeden z důvodů, proč se rozhodla znovu porodit.

Pizingerová doufá, že bráchové si užijí skvělé chvilky a je ráda, že malý Josef má mladého tatínka. Ten chce se synem údajně zvládnout spoustu věcí.

Zdroj: youtube.com

S Josefem Pizingerem se Vendula vzala v roce. Letos 13. října se jim narodil syn.

PSALI JSME: ANIČKA SLOVÁČKOVÁ UKÁZALA SVÉ DĚDICTVÍ: MÁ OVŠEM JEDNU VADU

PŘIPOMÍNÁME: DOMINIKA GOTTOVÁ PROZRADILA JAKÉ MÁ PLÁNY DO BUDOUCNA: STĚŽUJE SI, ŽE NEMÁ V PRAZE SOUKROMÍ

Share