Dominika Gottová prozradila jaké má plány do budoucna: stěžuje si, že nemá v Praze soukromí

Dominika Gottová se téměř před rokem rozhodla, že se chce se svým finským manželem Timem Tolkkim rozvést. Důvodem byl již nefungující vztah. Nyní se ale něco změnilo a na začátku listopadu se Mistrova dcera vydala do Finska, aby řízení přerušila.

„Slíbila jsem mu, že o našem soukromí nebudu mluvit a své sliby dodržuji a jeho přání respektuji,“ prohlásila Gottová pro web super.cz.

Zdroj: tv.blesk.cz

Nejstarší Slavíkova dcera je zpět v Praze a zatím neví, jaká budoucnost ji čeká. Nyní má pouze v plánu oslavit Vánoční svátky.

Dle slov Dominiky v Česku jí vadí, že nemá žádné soukromí. Ze začátku to pro ní údajně nebyl problém a doufala, že to zvládne. Nakonec ji to ale úplně vyčerpalo.

Zdroj: tv.blesk.cz

Ve Finsku Dominiku naopak nikdo nezná a má klid během nakupování, procházek čí návštěvy restaurací. Kvůli psychickým problémům Gottová se dokonce pokusila o sebevraždu. Zachránil ji manžel Timo Tolkki.

Dominika dodává, že je pro ni složité jezdit po Praze kvůli pozornosti veřejnosti a médií. Mistrova dcera říká, že teď chce pomáhat své matce a věnovat se zaměstnání.

Zdroj: tv.blesk.cz

„Budu mít teď víc práce pro rádio Frekvence 1, kde externě pracuji, což mě baví,“ uvedla Dominika.

Zdroj: tv.blesk.cz

PSALI JSME: JANEK LEDECKÝ PRÝ ODEHRÁL ILEGÁLNÍ KONCERT: O PŘÍPAD SE ZAJÍMALI POLICISTÉ, PODLE NICH JDE O PORUŠENÍ OPATŘENÍ

PŘIPOMÍNÁME: „MYSLÍM SI, ŽE JE TO HODNĚ KŘEHKÁ VĚC“: ANIČKA SLOVÁČKOVÁ PŘIZNÁVÁ, O ČEM SE OBÁVÁ PSAT NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

Share