5 minut a toaleta bude čistá celý měsíc. Účinný trik pro chytré ženy v domácnosti

Odtoková nádrž obyčejné toalety skrývá mnoho tajemství. Kromě přímých funkcí je také skvělým místem pro skrytí cenných věcí.

Zdroj:poradnytsya.info

Může složit jakkoliv – úspory peněz, důležité dokumenty, pečlivě zabalené v několika vrstvách plastu.

A jak se vám líbí myšlenka dát tubu zubní pasty do nádrži? První reakcí na takovou otázku je samozřejmě překvapení. Mnozí budou překvapeni a nebudou rozumět, proč to dělat. Zkusme to pochopit.

K čemu to je? Samozřejmě, ne proto, abyste si touto pastou vyčistili zuby. Díky ní udržíme toaletu dlouho svěží.

Pojďme se zamyslet. Čištění toalety je odpovědná věc, ale upřímně, nikdo to nerad dělá. Výrobci čisticích prostředků přišli s mnoha drahými toaletními bloky, které pomáhají udržovat čistotu a příjemnou vůni v koupelně.

Zapomeňte na to, nyní dezinfekce vás bude stát mnohem levněji.

Zdroj:youtube.com

Nemusíte se divit, že naši lidé jsou považováni za jedny z nejchytřejších. Nabízíme vám následující life hack: svěžest toalety s mentolovou zubní pastou.

K tomu si vezměte běžnou zubní pastu. Dokonce i nejlevnější, ale co je nejdůležitější – složení by mělo zahrnovat mentolovou vůni.

Jehlou v tubě musíte propíchnout co nejvíce otvorů a vložit ji do vypouštěcí nádrže. Konec. Čerstvost toalety je zajištěna. A v neposlední řadě, je to levný.

Mentol nejen vytvoří příjemnou vůni, ale také způsobí mírnou dezinfekci. Samozřejmě stále musíte pravidelně umývat toaletu. Ale nyní to budete dělat méně často.

Share