5 příznaku, že nemáte manžela, i když jste vdaná

Manželství nesplňuje očekávání mnoha žen. Často se cítí depresivně, i když vedle nich je ten, kterého chtějí a milují.

Zdroj: poshepky.com

Jak pochopit, že ve vaše rodině není vše v pořádku?

  1. Nezajímá ho, co chcete a co potřebujete

Je zcela lhostejný k vašim přáním a potřebám. Nezajímají ho vaše koníčky, nechce pochopit, co od života chcete a zda ho vůbec milujete. Nezeptá se, jaký byl váš den a zda potřebujete pomoc. Muž může skutečně pomoct, jen když to sám bude chtít.

  1. Nedělá pro tebe nic zvláštního

Pokud pro vás nedělá něco zvláštního, nedává vám pocit lásky a vlastní důležitosti, prostě si vás neváží. Nechce vás překvapit, protože o vás prostě nemá zájem. Nezajímá ho vaše emoce.

  1. Nekomunikuje s vámi

Nesdílí s vámi své plány. Tráví svůj den, jak uzná za vhodné. Prostě ignoruje vaše zprávy a telefonní hovory. Snažíte se to nějak změnit, ale veškeré úsilí je marné.

Zdroj: youtube.com

 

  1. Očekává, že vždy budete ho poslouchat

Nemáte pocit, že máte manžela. Nemáte se na koho spolehnout a už ani nečekáte podporu. Pro něj jste člověk, který vaří, uklízí, splňuje všechny jeho potřeby. Neměli byste mít své vlastní problémy a touhy, protože všechno, co je opravdu vážné, se děje pouze v jeho životě.

Manželství je pro něj podnikání, ve kterém snižuje náklady a zvyšuje příjem.

  1. Nezachází s vámi stejně

Nerozumí své roli muže, pokud s vámi nezachází jako s rovnocenným člověkem, se kterým sdílí svůj život. Nepovažuje vás za rovnocenného partnera, pro něj jste jen manželka, jejíž místo je v kuchyni. Myslí si, že je nejlepší, takže si dovoluje vše, co chce. V každém případě to není myšlení skutečného muže.

Co si o tom myslíte?

Share