Pokud se necítíte šťastní, tak možná následující věci vám pomůžou

Často jsme úplně pohlceni rutinou, zdá se nám, že je nemožné se dostat z tohoto bludného kruhu. Zvykáme si na to, co se nám zdá správné a bezpečné. Bojíme se změny, protože se bojíme skočit do neznáma, protože může existovat něco, na co nejsme připraveni.

Proto zůstáváme ve své komfortní zóně. Jsme tak zděšeni myšlenkou, že necháme vše za sebou a začneme od nové stránky, že jsme připraveni obětovat své štěstí kvůli zvyku a bezpečí. Zůstaneme, i když potřebujeme dlouho pokračovat.

Zdroj: zyttia.org

Pokud nejste spokojeni se svým místem v životě – pohněte se! Nejste strom!

Pokud nejste spokojeni se svou prací – dejte výpověď! Pokud vás práce vyčerpává psychicky, fyzicky i emocionálně, pokud vám nedovoluje růst a naučit se něco nového, vzdejte se toho a najděte si jinou, která vám přinese štěstí.

Pokud nejste spokojeni se svými přáteli – přestaňte se s nimi bavit! Pokud si myslíte, že vám nedají nic dobrého, ale pouze vás deprimují a vyčerpávají vaši energii – přestaňte s nimi komunikovat.

Musíte to udělat, abyste se chránili před toxickými účinky ostatních. Pokračujte a obklopte se lidmi, kteří jsou naladěni na stejnou náladu jako vy.

Zdroj: zena.aktualne.cz

Pokud nejste spokojeni se svým vztahem – opusťte vztah! Váš partner není poslední osobou na světě, se kterou můžete mít romantický vztah. Vztahy jsou mnohem víc než rande, hravé textové zprávy, polibky a objetí.

Skutečné vztahy vás úplně změní a umožní vám rozvíjet se a stát se lepší verzí sebe. Pokud vás partner přivádí k smutku a láme vám srdce, radíš musíte opustit vztah.

Zdroj: pixabay.com

Pokud neradi žijete ve svém městě – přestěhujte se! Zvyklost a pohodlí jsou dobré, ale ne v takové míře.

Pokud nejste připraveni přestěhovat se do jiného města jen ze strachu z neznáma, možná radši popřemýšlejte a riskujte. Koneckonců, všechny nejlepší věci v životě se dějí mimo vaši zónu pohodlí.

Odvažte se začít život v novém městě od nuly. Skutečný domov je tam, kde se cítíte dobře, ne tam, kde jste v bezpečí.

A konečně, pokud nejste spokojeni se svým postojem k životu – změňte svůj úhel pohledu! Přestaňte si dělat starosti s tím, co nemůžete změnit.

Můžete změnit pouze sebe a svůj úhel pohledu. Život je krásný, pokud to tak vidíte. Všechno není složitější ani jednodušší.

Vaše štěstí je nejdůležitější. Pokud nejste šťastní, změňte to ještě dnes! Udělejte první krok a pokračujte!

Share