Žena, která má šest dětí, se rozhodla dvě děti dát jiným lidem: Proč to udělala

Andrea Rivasová se dva roky snažila otěhotnět. Ale bohužel, všechno bylo bezvýsledné. Dívka dokonce přežila potrat.

Andrea Rivasová se dva roky snažila otěhotnět. Ale bohužel, všechno bylo bezvýsledné. Dívka dokonce přežila potrat. Po chvíli se Andrea a její manžel Marek rozhodli udělat IVF. Nakonec se manželům narodila krásná dvojčata, Conor a Avery.

Během pobytu na klinice rodina Rivas získala dobré přátele Palmisano.

Sandy a Philippe Palmisano prošli 4 fázemi léčby. Bohužel ani jeden z nich nebyl úspěšný. Už po třetím neúspěchu jím lékaři oznámili, že pokud si přejí dítě, musí si najít náhradní matku.

Andrea jim nabídla, že může vynášet jejich dítě ona.

Zdroj: findimindi.ru

A tak Andrea opět chodí těhotná. Rozhodně to nebylo lehké rozhodnutí.

Když byla žena ve 3. měsíci těhotenství, potratila.

Andrea si to ale nechtěla rozmyslet. Proto přesvědčila Palmisanovu rodinu, aby společně se pokusili o další oplodnění.

Andrea znovu nosila dvojčata, ale tentokrát pro Sandy! Když se dvojčata narodila, všichni říkali, že všechny děti jsou si tak podobné, jako by to byly bratří a sestry.

Zdroj: findimindi.ru

Přesně po půl roce se žena začala cítit špatně: měla averzi k jídlu a bolesti v oblasti břicha. Manžel předpokládal, že je opět těhotná.

Zdroj: findimindi.ru

Manželé udělali těhotenský test. Výsledek byl pozitivní. A o pár dní později oni se dozvěděli další šokující zpráva: jsou to opět dvojčata!

Lékař přesvědčil rodinu Rivasových, že to není neobvyklé. Často po prvním těhotenství tělo najde způsoby, jak léčit vše, co dříve způsobilo neplodnost.

Zdroj: findimindi.ru

Share