Ve věku 62 let vypadá líp než studentky: Důchodkyně má takovou postavu, že ji mladí muži zvou na rande

Starší Britka nestíhá přijímat komplimenty a pozvání na rande, od mladých lidí, kteří jsou pro ni jako vnoučata, ale chování mužů je snadno pochopitelné.

Zdroj: kenguru.plus

Sheila Kiss z Velké Británie ve věku 62 let fascinuje kolemjdoucí svou postavou a lidé jsou snadno pochopitelní. Žena má tak štíhlou postavu, že jí dokonce závidí i studentky.

Podle Sheily (mimochodem, babička dvou vnoučat) musí neustále připomínat flirtujícím mužům, že je pro ně věkově vhodná jako matka, a nejde o zázračnou proměnu s kosmetikou.

Zdroj: kenguru.plus

Kiss upřímně přiznává, že sport pomáhá okouzlovat mladých chpalců. Neměla vždy ráda sport a zdravé stravování: její zájem o udržení postavy nastal až ve věku 30 let, po narození jejího druhého dítěte. Žena měla dietu a začala trénovat doma.

„Dělala jsem aerobik a občas jsem chodila na tenis,“ řekla Sheila.

Zdroj: kenguru.plus

Sheila začala důrazně cvičit až ve věku 40 let. Pak šla žena do tělocvičny a začala dělat vzpírání. Tato metoda je opravdu účinná pro udržení kondice.

Sheila si cvičení moc užila, že to dělala šestkrát týdně dvě hodiny denně po mnoho let. O dvacet let později se tato úsilí projevila – po odchodu do důchodu zůstala Kiss nejen atraktivní, ale také flexibilní a silná.

Zdroj: kenguru.plus

“Nikdy jsem se nezaměřovala na váhu. Nezvažuji se, ale spíše se soustředím na tonus a nemyslím si, že tenké tělo je zdravé nebo štíhlé tělo. Raději bych měla více sportovní postavu.“

Nyní žije v Indonésii na Bali, kde pečlivě sleduje svůj jídelníček, počítá kalorie a připouští, že její přístup k fitnessu je plně v souladu se životním stylem. Kiss se přiznává, že mladí lidé ve svých 20 letech často posílají osobní zprávy s pozvánkami na schůzky, ale o takové trávení volného času se ji nezajímá.

Zdroj: kenguru.plus

“V takových případech se směju, protože jsem dost dospěla na to, abych být jejich matkou.“
Ve svém volném čase žena cvičí jógu Bikram, neboli „horkou“ jógu, což je cvičení prováděné v dobře vytápěné místnosti.

Bikram je krutý psychologicky i fyzicky a opravdu vás zbavuje váhy. Jedná se o hodinu a půl jógy při teplotě 41 stupňů Celsia. Zato nikdy nemám nemoc.
Silový trénink je také důležitý pro Sheilu, protože plánuje pokračovat ve zvedání činek a kovových tyček.

Mnozí říkají, že chtějí být jako já, když stárnou. Jsem pro ně inspirací, dokonce i pro mladé dívky.

Share