Která křídla anděla si vyberete: zjistěte, jaký dárek vám dal osud

Podívejte se pozorně na obrázek a vyberte křídla, která se vám nejvíce líbí. Vaše volba vám řekne, co vás přitahuje a jaký dárek vám dal osud.

Zdroj: cikavopro.com

  1. Křídla spravedlnosti

Zdroj: cikavopro.com

Pokud si vyberete tato křídla, máte horlivý pocit spravedlnosti. Vždy podporujete spravedlivou stranu a zůstáváte nestranní, pokud jde o rozhodování, i když se neshoduje s hlediskem někoho, kdo je vám blízký.

Váš dar osudu je představa o tom, co je na světě dobré a co špatné. Vždy uděláte správný krok, i když je mnohem snazší činit špatně.

  1. Křídla lásky

Zdroj: cikavopro.com

Máte nadšené a milující srdce a jste velmi romantičtí. Jste schopni milovat bezpodmínečně a na nic z toho nechcete.

Váš dar osudu je láska, kterou můžete dát ostatním, přestože byla vaše láska v minulosti opakovaně zneužívána. Tento dárek z vás dělá skutečně jedinečného člověka.

  1. Křídla duše

Zdroj: cikavopro.com

Tato modrá křídla duše naznačují, že máte klidnou, inteligentní a moudrou duši. Výběr těchto křídel naznačuje, že vaše duše prošla dlouhou cestu, protože zažila jak špatné, tak dobré, ale zachovala si čistotu a nevinnost.

Darem vašeho osudu je vaše jasná duše a dobré srdce, které vám pomůže v obtížném okamžiku života.

  1. Křídla pravdy

Zdroj: cikavopro.com

Jste velmi upřímní a vaše srdce se ničeho nebojí. Patříte k lidem, kteří raději říkají pravdu než sladkou lež, čím ostatním ukazujete dobrý příklad. Ne každý může mít tuto přímočarost rád, ale vždy vyjádříte, co si myslíte.

Váš dar je schopnost odlišit skutečné kamarády od falešných. Ti, kteří jsou připraveni snášet vaši pravdu, vás nikdy neopustí, zatímco ostatní udělají naopak.

  1. Křídla naděje

Zdroj: cikavopro.com

Jste optimistický, plný života člověk a vždy hledáte něco dobrého ve špatném. Snažíte se vyhnout negativním a toxickým lidem, protože chcete udržet pozitivní náladu a doufat v to nejlepší v budoucnu.

Váš optimismus a neochvějná víra jsou vaším darem a jsou předávány těm, kteří potřebují vaši pomoc. Věříte v lidi a vždy v nich vidíte to dobré.

  1. Křídla snu

Zdroj: cikavopro.com

Od přírody jste snílek a introvert, který si často myslí. Ceníte si osobního prostoru a klidu ve svém malém světě, kde můžete snít o důležitých věcech v životě. Patříte k lidem, kteří vědí, jak vytvořit něco jedinečného. Jste myslitel a vynálezce a člověk, který žije ve své hlavě.

Váš dar je vaše jedinečná mysl.

  1. Křídla touhy

Zdroj: cikavopro.com

Máte hodně přání. Vaše touhy se vámi pohybují, pomáhají vám nevrátit se, dokud nedostanete to, co chcete. Taková vytrvalost vás odlišuje od těch, kteří nemají stejnou sílu a odvahu.

Vaše touhy jsou největším darem, který vám dal osud.

  1. Křídla vojáka

Zdroj: cikavopro.com

Máte srdce vojáka a duši svatého. Navzdory skutečnosti, že jste od přírody klidní, můžete se stát skutečným vojákem, pokud vás někdo urazí. Vždycky chráníte lidi, kteří jsou pro vás důležití, se vší vášní a odvahou.

Nikdy neustoupíte, dokud nevyhrajete svoji bitvu, takže schopnost nikdy se nevzdávat je váš největší dar.

  1. Křídla úspěchu

Zdroj: cikavopro.com

Máte velkou touhu uspět a prosperovat v životě. Musíte mít vše, abyste se dostali na vrchol úspěchu. Vaše úspěchy jsou pro vás velmi důležité a vy dobře víte, co jste museli projít, abyste uspěli.

Touha stát se lepším v tom, co děláte, vás tlačí vpřed a touhou po úspěchu je váš dar zaslaný osudem.

Share