Který z těchto šálku se vám líbí nejvíc: Váš výběr řekne pravdu o vaší povaze

Vyberte si šálek a zjistěte o sobě skrytou pravdu. Z jakého šálku byste si dali čaj nebo kávu? Vyberte si pouze jednu a zjistěte, co říká o vaší povaze.

Zdroj: poshepky.com

№ 1

Lidé, kteří si vybrali první šálek, se od ostatních liší svou extravagancí a pozitivitou. Jsou to velmi společenští a energičtí lidé, kteří zbožňují zvířata a zajímavé rozhovory. Milujete rozhovory s lidmi, se kterými můžete diskutovat. Dáváte přednost večeři s přáteli než romantickému rande.

№ 2

Máte rádi kvalitu a pohodlí. V mnoha otázkách přidržujete se konzervativním názorům. Máte rádi kontrolu nad svým časem a neobtěžuje Vás život ve své obvyklé rutině. Vyvoláváte dojem sebevědomého a silného člověka, ale hluboko uvnitř nemáte vůli dělat vše, co opravdu chcete. Jiní vás vnímají jako moudrého člověka, i když často se snaží to využít.

№ 3

Vždy se snažíte pomoci všem, ale taková nezištnost se často ve vztahu s vašimi blízkými obrací proti vám. V práci máte všechno dobře, ale ve vašem osobním životě je pro vás obtížné najít harmonii se svým partnerem. Přestaňte vše ovládat a zkuste trávit více času svým vlastním zážitkům a pocitům.

№ 4

Váš život je věčný spěch. Nemáte dostatek času na to, abyste udělali vše, co jste si naplánovali. Nelíbí se vám být sám se svými myšlenkami, takže se hodně naložíte. Disciplína je silná vlastnost. Musíte však pochopit, co od života opravdu chcete. Zkuste trávit co nejvíce času s lidmi, kteří vás mohou inspirovat a učinit z vás radost.

№ 5

Jste laskaví a rádi přemýšlíte o tom, co se děje kolem vás, ale v životě vám chybí emoce. Nevíte, jaké jsou vaše cíle v budoucnosti, ale jste si jisti, že chcete mít prospěch. Musíte pochopit, co vám přináší štěstí. Máte rádi odpočinek na přírodě a pocit vlastní hodnoty.

№ 6

Pracovitý, dynamický člověk, který se cítí sebevědomě a pohodlně pouze skrýváním svých pocitů. Globální změny není pro vás. Vedle vás je cítit smutek a touhu a po celý život se měříte tmavými pruhy. Deprese a neštěstí nepřidávají životu barvu a plnosti, snažte se jich zbavit.

№ 7

Musíte přestat ovládat všechno. Často se obáváte, aby všechno šlo podle plánu, protože nevíte, jak se chovat za nepředvídaných okolností. Život se ale skládá z takových různých překvapení, takže se přestaňte toho bát. Najděte něco, co vás potěší. S vaší schopností mít empatie, jste velmi vnímaví.

№ 8

Tajemná chytrá osobnost, plná různých myšlenek. Máte skutečnou vrozenou kreativitu, která vám pomůže rozvíjet fantastické nápady. Mírně uzavřený myslitel, ale zcela oddaný své práci. Věřte své intuici a inspiraci a spoléhejte na svůj úžasný intelekt.

№ 9

Rádi cítíte lásku a zbožňování. Pěkné jednání, dobrá kniha, učení se něčemu novému nebo oblíbené písnička můžou udělat váš den skvělým. Chcete být slavní svými úspěchy, ale sobecké impulsy někdy poškozují váš image. Milovat sebe je správně, ale ne na úkor ostatních.

№ 10

Jste velmi pracovití. Neztrácíte čas a jste otevřeni všemu novému – myšlenkám, příležitostem, přístupům. Jste důslední a zároveň usilujete o kreativitu.
S největší pravděpodobností jste vynikající v psaní, studiu, vaření. Ale máte strach z nezapočaté práci. Nejistota vás tlačí pryč. Proto byste si měli uvědomit, že první krok je vždy nejobtížnější.

№ 11

Lidé vás zbožňují, protože jste veselý, vtipný a zajímavý člověk. Často děláte neuvěřitelné plány, ale nedokončujete je. Nudíte se, nebo jste příliš tvrdí. Rádi kritizujete ostatní a často dáváte rady, jak by se ostatní měli chovat lépe. Zároveň, hluboko ve své duši, pochybujete o svých vlastních silách a schopnostech.

№ 12

Jste velmi impulzivní a veselí. Váš problém je, že se často díváte na svět přes růžové brýle. Také máte rádi hlasité a zábavné večírky. Často děláte to, co je dobré pro ostatní, a přitom zapomínáte na své vlastní zájmy. Nelíbí se vám být sám, kvůli tomu se můžete cítit deprimovaně.

№ 13

Musíte se starat méně o ostatní. Bojíte se všeho, co se děje kolem, a často ani nevíte, jak si pomoci. Rádi se ponoříte do vzpomínek, často žijete v minulosti. Musíte se naučit hledat pozitivní věci ve všem. Neobviňujte ostatní za chyby a nezapomeňte, že máte kontrolu nad svým vlastním životem.

№ 14

Milujete být v přírodě. Milujete pohodlí a milujete vysokou životní úroveň, ale neradi stanovujete cíle a spravujete zítřek. Žijete dneškem, takže se odtud chcete dostat co nejvíce. Milujete trávení času se svými blízkými a rádi se stýkáte s ostatními.

№ 15.

Máte hodně energii a rádi ji využíváte ke změně světa k lepšímu. Jste velmi komunikativní a rádi lidi bavíte. Proto jste často v centru pozornosti a jste skutečnou duší společnosti. Snažíte se udělat vše pro to, aby se ostatní cítili pohodlně. Milujete dobrodružství a nikdy vám neunikne něco zajímavého.

Share