Mladý muž hledá nevěstu, ale takovou, která váží nejméně 100 kilogramů. A to není obyčejný rozmar, ale touha po estetice

Muž hledá nevěstu, která by se s ním byla skoro stejné velikostí.

Zdroj: ukr.media

Mladý muž z Pákistánu hledá dívku, která dobře vaří a váží nejméně 100 kilogramů a tajemství takové výběru je jednoduché. Chlap chce vypadat dobře na pozadí své přítelkyni, a nemá v úmyslu odmítnout své požadavky. Hádat se s takovým ženichem nebude chtít, protože může snadno vzít žádoucí díky své síle.

Obyvatel Pákistánu Arbab Heather Heiat, také známý jako Khan Baba, stal se známým díky jeho významným velikostem – v 27 let, muž váží téměř půl tuny (430 kilogramů). A ještě se Arbab narodil v městě Mardan. Teď má přezdívku „Pákistánský Hulk“.

Zdroj: ukr.media

Zdroj: ukr.media

Zdroj: ukr.media

Ten chlap udělá všechno, aby získat slávu a být ve středu pozornosti: například muže zvednout motocykl.A také lidéNyní má Arbaba nový cíl – najít svou lásku a pokračovat v cestě hrdinského života s milou ženou.Chlapec přiznal, že nebyl vždy velký – metamorfóza se začala, když mu bylo 18 let. Arbab se však nikdy neobával, že jeho váha stále roste. Naopak se snažil tento proces kultivovat a začal spotřebovávat více než deset tisíc kalorií denně.  Například k snídani silný muž jí 36 vajec a pije pět litrů mléka.

Khan tvrdí, že jeho masivní hmotnost, která dosahuje téměř půl tuny, mu nezpůsobuje žádné zdravotní problémy.  Jediné, s čím Hayat ještě není spokojený, je romantický vztah. Ten chlap ještě nenalezl přítelkyni, ale ne všichni mu budou vyhovovat, ale to vše kvůli specifickým požadavkům na vzhled budoucí manželky

Zdroj: ukr.media

Pákistánský Hulk se odmítá setkat s dívkou, která váží méně než 100 kilogramů. Hayat už má zkušenosti s romantickými vztahy, protože podle něj se mu za sedm let podařilo mít vztah s více než 300 ženami.

„Chci potkat ženu, která váží nejméně 100 kilogramů. Potřebuji velkou ženu, abych jí neublížil. Všechny ženy, které se mě chtěly oženit, byly příliš hubení. Moji rodiče chtějí, abych se oženil, chtějí vnoučata, ale zatím jsem nenašel někoho vhodného. Nevypadám příliš přirozeně u ženy střední velikosti a je pro mě důležité, abychom vypadali dobře. “

Kromě vnějších parametrů má Hayat několik dalších požadavků. Ano, pro mladého muže je důležité, aby jeho budoucí manželka dobře vařila.

Zdroj: ukr.media

„Musím se pořád trénovat a jíst, abych se stal jedním z nejsilnějších lidí na světě.“Doposud však Arbab upoutá pozornost pouze od místních obyvatel, kteří každý den přicházejí do jeho domu, aby udělat nějaké fotky.

„Lidé mě milují a obdivují mě, ale nechci se na tomhle zastavit. Chci být hvězdou světa.“

Share