Po dobu10 let dívka se bála ukázat svou tvář bez make-upu: Ale když to udělala, získala armádu fanoušků

Často se bojíte ukázat svou důstojnost.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Každá dívka je velmi opatrná ohledně svého vzhledu, a proto velmi bolestně vnímá svoje nedostatky. Nejhorší je, když dojde na nevyléčitelné kožní onemocnění.

Přesně to se stalo s naší hrdinkou jménem Tiffany Taylor, která žije v Pensylvánii.

Dívka skrývala svou pravou tvář po dobu 10 let pod silnou vrstvou make-upu. Tiffany se bála, že by se jí všichni vyhnuli, a ona by nikdy nenašla milovaného člověka.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Její komplexy se vyvinuly v jejím mladém věku, když u Tiffany se projevilo vitiligo. Vyznačuje se nedostatkem kožního pigmentu melaninu, který způsobuje skvrny na pokožce. Na Tiffany tmavé pleti se začaly objevovat bílé skvrny a s věkem se stávaly čím dál tím větší.

Od té doby každý den dívka začínala tím, že se několik hodin líčila. Strach, že bude nepochopenou a uraženou, jí nedovolil dělat jinak.

Až dokud jednoho dne neuviděla Tiffany modelku Winnie Harlow, která trpěla stejnou chorobou, ale byla krásná, sebevědomá a slavná. Pak se dívka rozhodla pro profesionální focení bez make-upu.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Tiffany si uvědomila, že celé ty roky měla komplexy zbytečně – natolik se jí fotky líbily. Nahrála obrázky do seznamovací aplikace a velmi rychle potkala Randolpha, který se o rok později stal jejím manželem.

Fotografie se líbily také všem jejím přátelům a známým. A dokonce i cizí lidé jí psali komplimenty na sociálních sítích. Bylo tam dost negativu, ale nebylo ho víc než na fotografiích jakékoli jiné dívky.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Doufáme, že tento příběh inspiruje všechny dívky, které jsou v rozpacích s některými přirozenými nedokonalostmi, a přidá jim sebevědomí!

PSALI JSME: MANŽEL UDĚLAL NĚKOLIK FOTOGRAFIÍ SVÉ TĚHOTNÉ MANŽELKY A NA SNÍMKU UVIDĚL NĚCO NEOBVYKLÉHO

PŘIPOMÍNÁME: NEOBVYKLE SVATEBNÍ ŠATY: DÍVKA OBARVILA SVATEBNÍ OBLEČENÍ A TÍM PŘIŠLA K ÚSPĚCHU

Share