3 nejvíc důvěřivé ženy podle znamení zvěrokruhu: tyto naivní ženy jsou snem pro manželské podvodník

Představitele těchto tří znamení zvěrokruhu lze snadno oklamat vyslovením několika komplimentů. Tyto naivní ženy jsou snem pro darebáky, gigoly a manželské podvodníky.

Zdroj: news.noteru.com

Dámy narozené v těchto znameních vůbec nevědí, jak rozumět lidem. Věří každé lži, budou následovat vedení každého padoucha a upřímně mu důvěřovat.

Ryby

Zdroj: news.noteru.com

Pozitivní vlastnosti žen se znamením Ryb jim naopak škodí. Velkorysí a laskaví zástupci znamení si jsou jisti, že v každém člověku je dobro. Pokud kladné vlastnosti nejsou viditelné, Ryby je samy najdou nebo vymyslí.

Zdroj: news.noteru.com

Celý svůj život trpí dámy Ryby svou vlastní laskavostí a šlapou na stejné hrábě. Život tyto ženy nic nenaučí. Pravidelně se stávají oběťmi všech podvodníků, věří všemu, co bylo řečeno, a neumějí vůbec rozumět lidem.

Váhy

Zdroj: news.noteru.com

Ženy Váhy se vyznačují dětinskou naivitou a důvěřivostí. Stejně jako Ryby se v každé osobě snaží najít alespoň něco dobrého.

Zástupci znamení mohou žít mnoho let s gigoly, línými lidmi, zrádci, lháři, a dokonce s alkoholiky, kterým upřímně věří, že se určitě zlepší. Jinak to ale ani být nemůže, protože dobro vždy zvítězí nad zlem!

Zdroj: news.noteru.com

Jejich naivita a důvěřivost jsou úžasné, protože se zdá. Váhy činí svůj život nešťastným vlastníma rukama a je dobré, když existuje člověk, který jim může otevřít oči.

Blíženci

Zdroj: news.noteru.com

Přes všechny negativní vlastnosti Blíženců jim jejich pozitivní vlastnosti také brání žít v míru. Zástupci znamení, kteří jsou jednou věrní a podvedeni, vyvodí správné závěry. Ale nevidí nic špatného na opakování svých vlastních chyb.

Zdroj: news.noteru.com

Pro ně, stejně jako pro Ryby a Váhy, jsou všichni lidé dobří a každý si zaslouží svou šanci. Není divu, že dámy Blíženci jsou oblíbenými oběťmi podvodníků a darebáků.

PSALI JSME: KTERÉ ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU JE NEJDOBŘEJŠÍ: ASTROLOGOVÉ POJMENOVALI TĚCHTO TŘI ZNAMENÍ

PŘIPOMÍNÁME: TŘI ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU, KTERÉ VYVOLÁVAJÍ OBDIV U OSTATNÍCH

Share