Žena přišla na to, že ji přítel podvádí kvůli jedné fotce: ji stačilo jen jedno jeho selfi

Celá pravda se dříve nebo později objeví na povrchu, ale někdy je třeba vynaložit trochu úsilí – například, že byste měli zvážit fotografie, které vám byly zaslány.

Zdroj: instagram.com

Čtyřiadvacetiletá Američanka Sidney Kinch prozradila, jak se jí díky obyčejné fotce podařilo se chytit svého přítele. Ve svém videu v Tiktoku dívka popsala, jak drobný detail na chlapcově selfie prozradil jeho nevěru.

Zdroj: tiktok.com

Když chlap poslal Sidney fotku, ona se podívala na odraz v jeho brýlích. Nejen, že se ukázal jako poměrně nezodpovědný řidič, který se fotí při jízdě po dálnici, ale i v odrazu byl vidět ženská noha.

Dívka seděla na sedadle spolujezdce, přičemž nohy měla hození na boční okno. Jenže Sidney v tu chvíli vedle chlapa nebyla. On vlastně sám prozradil o své nevěře prostřednictvím obyčejné fotky.

Zdroj: tiktok.com

Za pouhé 4 dny toto video s odhalením chlapce získalo 1,8 milionu zhlédnutí.

Sydney ukázala jemu fotku, kde vlastně sedí ta tajemna spolujezdkyně. Ale on odpověděl, že Sidney se zbláznila, vedle něj je přítelkyně jeho kamaráda a obecně, komunikovat s přáteli mu nikdo nezakázal.

@sydneykinsch

check the reflection in your boyfriend’s sunnies ladies ✨ #fyp

♬ original sound – Mandy Patinkin and Kathryn G

 

Později Sydney zjistila, že její přítel měl v posledních měsících několik románu s různými dávkami.

V komentářích dívku podpořili a nad zrádcem se smáli:

Zdroj: tominvv.ru

– Zasloužíš si lepšího přítele.

– Určitě si pomyslel: „jak se to sakra dozvěděla?“

– Podívejte se, jak ji nechává sedět. Chlapovi je jedno, že v případě nehody bude ochrnutá.

Chytit spřízněnou duši můžete i pomocí Google Maps, jak se to stalo muži z Peru. Projel trasu a na jedné z panoramat uviděl svou ženu s jiným mužem.

PSALI JSME: “ZKLAMALA MĚ HO NEVĚRA”: LELA CETEROVÁ PROZRADILA O DALŠÍCH DVOU MILENKACH KARLA VÉMOLY

PŘIPOMÍNÁME: EVA VEJMĚLKOVÁ PROMLUVILA O NEVĚŘE: „DLOUHODOBĚ NEFUNGUJÍCÍMU VZTAHU MŮŽE NEVĚRA PARADOXNĚ POMOCI NAJÍT, CO VE VZTAHU CHYBÍ“

Share