45letá žena nevěřila vlastním očím, když se jí narodilo blonďaté dítě s bílou pletí: Tato holčička je výjimečná

„Nikdo nevěří, že je moje dcera.“ Po porodu se 45letá černoška jménem Sophia Blake, stejně jako všechny ostatní matky, doufala, že se jí bude dítě podobat, ale její geny měly jiné plány. Sophia porodila bílou dívku, kterou jmenovala Tiara, a zpočátku nemohla uvěřit, že to byla její dcera, a teď jí všichni ostatní nevěří.

Zdroj: ukr.media

„Je moje?“ zeptala se Sofia Blake nejprve porodní asistentky, když jí podala novorozenou holčičku.

Žena byla naprosto šokovaná, že porodila dceru s bílou kůží a modrýma očima, přestože celá její rodina pochází z Jamajky.

Zdroj: ukr.media

Jeden z prvních záběrů života malé Tiary

Pokud se dozvíte podrobnosti o rodině Sophii, tento nesmysl stane se více či méně jasným. Otec Tiary, Christopher Perkins, je šedesátiletý manažer prodeje v důchodu, který stejně jako ona má bílou pleť a modré oči.

Zdroj: ukr.media

Sofia má sedmnáctiletou dceru Donču z minulého vztahu, která se narodila s obvyklou tmavou pletí pro svou rodinu. A to problém jen komplikovalo. Lidé nevěří, že Tiara je dcerou Sophie.

„Lidé nevěří, že Tiara je moje malá miminko, protože vypadá úplně jinak,“ řekla žena.
„Někdo se ptá:“ Proč nevypadá jako matka? “ Vysvětluji, že je ze smíšené krve, a to ji hodně matuje,“ pokračovala žena.

Zdroj: ukr.media

Doktoři říkali, že pravděpodobnost, že Sophia porodí bílé dítě, byla jedna z miliónů. Žena řekla, že všichni v její rodině jsou „velmi černí“, což jen zhoršilo šok z porodu bílé dívky, která se svými černými příbuznými neměla nic společného. Sophia řekla, že jiné matky ve škole si myslelí, že si Tiaru adoptovala.

A nedávno lékaři museli zkontrolovat, zda je Sofia sociálním pracovníkem nebo opatrovníkem. Ani jedno, ani druhé.

Zdroj: ukr.media

Sofia se nyní snaží lidem sdělit, že děti smíšených párů mohou být jako černé tak i bílé.

Zdroj: ukr.media

„Oba jsme extroverti s originálním smyslem pro humor. Jakmile nás lidé lépe poznají, říkají, že jsme si velmi podobní. Možná jsem stejně zaujatá jako každá matka, ale myslím, že je velmi krásná a jsem na ni velmi hrdá,“ řekla Sophia.

Share