Rád by se vrátil do Prahy: Timo Tolkki si stěžuje na svůj život a zatím prodává své oblečení, ojetá auta a píše nové písně

Známý finský kytarista Timo Tolkki je zatím v Mexiku. Nedávno sdílel podrobnosti o svém životě a svých obavách redakci Expres.cz. Údajně ho pronásledují policisté se samopaly. A to i přesto, že na svých sociálních sítích předvádí šťastný a bohatý život.

Nyní má bývalý kytarista skupiny Stratovarius Timo Tolkki v Mexiku určité problémy s místními úřady. Nyní je v zemi nelegálně a jeho vízum je neplatné.

Zdroj: Facebook

Kromě toho už začal létat do Finska a Česka. Kvůli tomu má nyní velké problémy s policií, zjevně se jí bojí.

„Policisté na ulicích mají samopaly a jsou velmi agresivní. Bojím se o svůj život“ řekl Timo Tolkki pro Expres.cz.

Zdroj: Facebook

Muzikant tvrdí, že teď potřebuje pomoc. Podle něj by mohl být brzy zatčen a možná by dokonce skončil ve vězení.

Letos hudebník přiletěl do Mexika v rámci svého jihoamerického turné. Na začátku byl s koncerty na Kostarice, poté přijel do Mexika.

Zdroj: archiv K. a D. Gottových

Po vypuknutí epidemie koronaviru však Timo Tolkki nemohl opustit hranice Mexika. Mimo jiné v této zemi byla velmi špatná epidemiologická situace.

Když si uvědomil, že situace je vážná, začal přemýšlet nad různými způsoby, jak opustit Mexiko. Koncem června odletěl do Finska a poté přiletěl do Prahy.

Zdroj: Facebook

Asi týden žil v české metropoli. Většinou řešil své pracovní záležitosti, ale také se setkal se svou stále ještě manželkou Dominikou Gottovou.

Zdroj: Facebook

Ale velmi brzy se vrátil do Mexika, i když říkal, že život tam neměl rád. Poté, co přeletěl oceán, hlásil, že se cítí velmi špatně.

Zdroj: Blesk – Robert Klejch

Hudebník dokonce požádal redakci Extra.cz, aby mu koupila letenku do Evropy. Oznámil, že nemá peníze a že se cítí velmi špatně, a tak by se rád vrátil.

Kdyby se mu to povedlo, rád by přiletěl do Prahy.

Zdroj: Blesk / David Kundrát / Czech News Center

Přesto na svém Facebooku Timo Tolkki demonstruje normální život.

Nyní žije v Monterey, vydělává prodejem některých věcí, například košile, bundy nebo aut.

Zdroj: Facebook

Také prostřednictvím svého Facebooku informoval, že napsal něco o koronaviru. Zatím není jasné, zda jde jen o myšlenky, nebo chce Timo Tolkki napsat novou píseň.

Share