Pouze 3 dny po svých dívka 15. narozeninách porodila syna: „Je nespravedlivé soudit matky podle jejich věku. Svého syna velmi miluji a budu se o něj snažit,“ řekla

Těhotenství nezletilých je poměrně kontroverzní záležitost. Většina lidí odsuzuje narození dítěte před svatbou, natož dospívání. Ačkoli v některých zemích jsou 12letá dívky vdaná…

Kaja Akton dělá velké plány pro svou rodinu. Pouze 3 dny po svých patnáctých narozeninách porodila syna. Dítě nemá otce, otec zmizel, jakmile se dozvěděl o těhotenství své přítelkyně.

Zdroj: findimindi.ru

„Nevěděla jsem, že jsem těhotná. Chránila jsem se, jak nejlépe, a můj menstruační cyklus byl vždy nepravidelný,“ řekla Kaja.

Zdroj: findimindi.ru

Bála se říct rodičům o své situaci, ale její tajemství dříve nebo později odhalilo její kulaté břicho. První věc, kterou udělala, řekla své matce, protože rodná duše bude nejlépe rozumět a podporovat ji. Kaja se však neodvážila s novinkou podělit se svým otcem, protože jeho reakce byla nepředvídatelná.

Zdroj: findimindi.ru

Zdroj: findimindi.ru

Na rozdíl od obav mladé matky se její otec zamiloval do svého vnuka. Hlavní věcí je podpora příbuzných a na urážlivých komentářích od cizinců nezáleží. Kaja se naučila ignorovat výsměch svých spolužáků, což jí v budoucnu hodně pomohlo.

Zdroj: findimindi.ru

Zdroj: findimindi.ru

„Je nespravedlivé soudit matky podle jejich věku. Svého syna velmi miluji a budu se o něj snažit,“ řekla Kaja.

Zdroj: findimindi.ru

„Je pro mě těžké spojit školu a péči o syna, ale nechci, aby mě nazývali línou a nezodpovědnou. Chci si najít práci na částečný úvazek, aby můj syn nic nepotřeboval.“

Zdroj: findimindi.ru

Kaja Akton chrání všechny mladé matky a vypráví o obtížném osudu těch, které předčasně porodily. Nejdůležitější je, že se chlapec narodil živý a zdravý a jeho milující matka je tu vždy. Zbývá jen popřát trpělivost a sílu mladé matce a rodinné štěstí nově vytvořené rodině!

Share