Český chlap vypadá jako Barbie: chce se dál měnit, ale má problémy s dívkami

Někteří lidé mají i přes všechny ostatní životní okolnosti velké štěstí. Honza z Brna si však přítelkyni najít nemůže. Možná jeho problém je, že většina dívek nemá ráda kluky, kteří chodí na podpatcích a používají make-up.

Honza je divný kluk, preferuje plastický, dokonce i panenkový vzhled. Zároveň je odborníkem na technologie.

Zdroj: Instagram

Ten styl se mu natolik líbil, že sám chtěl vypadat úplně jinak. Před pár lety byl obyčejný kluk, ale teď je jako Barbie.

V jeho obličeji je asi 90 mililitrů výplní, údajně dostává injekce zdarma od svého kamaráda. Pokud by za to byl nucen zaplatit, musel by utratit více než 450 tisíc korun.

Zdroj: Instagram

Honza nevypadá vždycky jako panenka. Chodí do práce jako normální kluk, obléká se jako chlap.

Zdroj: Instagram

Ale když je doma, občas se chce vidět jinak. Má blonďatou paruku, používá make-up, nosí boty na podpatku a lepí si řasy.

I když po převtělení vypadá jako žena, přesto se cítí jako muž.

Zdroj: Instagram

„Přitahují mě ženy, ovšem některé dívky mají s mým vzhledem problém, bývá pro ně trochu matoucí,“ řekl Honza pro Daily Mail.

Zdroj: Instagram

Ten také prozradil, že má rád dívky, které vypadají jako on, tedy podobně jako Barbie. Podle něj se mu líbí jeho nový vzhled a chce se v budoucnu dále měnit.

Zdroj: Instagram

Například by chtěl změnit nos a získat implantáty. Poslední jeho operací bylo zvětšení rtů, které udělal na Slovensku.

Teď má rty větší než předtím. Honza však přiznává, že se po této operaci dlouho zotavoval. I tak je s výsledkem spokojený a bude pokračovat.

Share