Žena porodila tři děti s tmavou kůží: když manžel je viděl, nemohl zdřet slzy

Navzdory skutečnosti, že na dvoře máme 21. století ve společnost nadále existuje rasismus a nejrůznější předsudky.

Zdroj: ukr.media

Mnoho lidí udržuje omezené a zjednodušené názory na to, jak by měla rodina vypadat.

Aaron a Rachel Helbert museli čelit předsudkům a odsouzením ze svých osobních zkušeností. Ačkoli si ve skutečnosti zaslouží lásku a velkou úctu za odvážné rozhodnutí, které společně učinili.

Helbertovci si nejprve adoptovali dvě děti. Tím však nezastavili, když se dozvěděli o možnosti přijetí embrya.

Rodiče byli odhodláni adoptovat ještě více dětí, které mohli nikdy nemít rodinu. Ano, mysleli na embrya v kryobankách, které bylo buď opuštěné, nebo možná jednoduše zapomenuté.

A taková nepodstatná věc pro pár, jako je barva kůže, je nemohla zastavit. Šli do banky dárcovských embryí a našli tam dvojčata, která se rozhodli udělat svými dětmi.

To však není šťastný konec jejich úžasného příběhu.

Aaron a Rachel Helbert dlouho snili o tom, že se stanou rodiči, ale Rachel nemohla otěhotnět.

Poté se rozhodli adoptovat dvě děti, chlapce a dívku.

Rozhodnutí mladých rodičů však vyvolalo negativní reakci, a to vše proto, že děti byly černé.

„Věděli jsme, že to vyvolá mnoho různých reakcí, zejména na jihu. V supermarketu Walmart vždy bude existovat postarší běloška, ​​která se na nás bude dívat se zjevným znechucením nebo afroamerická matka neuspokojivě zavrtí hlavou, “ řekl Aaron v rozhovoru pro Washington Post.

Ale Aaron a Rachel byli velmi šťastní a hrdí na svou malou rodinu.

Když se pár dozvěděl o možnosti přesazení dárcovských embryí, rozhodl se využít této skvělé příležitosti. Rachel byla implantována dvě afroamerická embrya, která byla zmrazena před více než 15 lety.

Zdroj: ukr.media

O šest týdnů později jel pár k lékaři, který žil v Hondurasu pro svá drobná embrya. Ale Aarona a Rachel čekalo překvapení.

„Začali jsme doktorovi popisovat naši situaci ve španělštině (abych byl přesný, mluvili jsme špatně španělsky). Několikrát se zeptal, jestli jsme si jisti, že Rachel měla dvě embrya. Jelikož jsme si tím byli naprosto jisti, odpověděli jsme pevně. “

Pár se brzy dozvěděl, že jedno z embryí se v děloze Rachel rozpadlo na dvě části. Byla opravdu těhotná, ale ne dvojčata, ale trojčata!

Zdroj: ukr.media

Porod byl úspěšný a brzy se Aaron a Rachel stali rodiči ne dvou, ale pěti úžasných dětí s tmavou pleti.

„Jsme velmi rádi, že jsme obdrželi podporu od našich přátel a příbuzných. Děkujeme všem za pomoc při poskytování neobvyklého způsobu, jak vytvořit naši velkou rodinu. S Rachel se nám splnil sen. Máme rodinu, která možná nevypadá jako obyčejné rodiny, ale zapadla do historie naší země, “ řekl Aaron.

Není to skvělé?

Zdroj: ukr.media

Aaron krásně popisuje svou rodinu:

„Vzpomínám si na jednoho muže, který procházel procesem adopce a řekl mi, že vždycky chtěl, aby jeho rodina vypadala jako malá Organizace spojených národů. Když se podívám na svou rodinu, vidím nebeský obraz. “

Podívejte se na video o životě rodiny Helbertů:

Share